Для того щоб роздавати інтернет через wi-fi, необхідний роутер – спеціальний пристрій. Але в більшості випадків, особливо в домашніх умовах, можна навіть не купувати його, а перетворити будь-який комп’ютер в роутер. Все, що для цього потрібно, це комп’ютер з вбудованим або зовнішнім wi-fi адаптером і маленька програма Virtual Router Plus – безкоштовний віртуальний роутер.

Завдяки віртуальному роутера, ви зможете роздавати wi-fi на всі пристрої в найближчій окрузі – комп’ютери, ноутбуки, планшети, смартфони, на все, що вміє приймати сигнал.


Це вам теж буде цікаво:

  • Як роздати WI-FI, Android
  • Як налаштувати мобільний хот спот у Windows 10

Virtual Router Plus – безкоштовний віртуальний роутер

Скачайте по посиланню нижче і встановіть програму Virtual Router Plus на свій комп’ютер. Потім запустіть її

Virtual Router Plus

  • Операційна система: Windows 7, 8;
  • Мова: російська;
  • Розробник: runxiadianqi.

Завантажити зараз!28447 Завантаження

Virtual Router Plus – це безкоштовний віртуальний роутер російською мовою. Завдяки йому будь-який комп’ютер з wi-fi адаптером може роздавати інтернет інших пристроїв, які можуть приймати wi-fi сигнал.

Virtual Router Plus – відрізняється легкістю, простотою в роботі, зрозумілим інтерфейсом, стабільністю, і не навантажує систему. Це одна із самих простих і зрозумілих програм для створення точки wi-fi на комп’ютері.

Інтерфейс Virtual Router Plus

Коли ви запустите цю програму, перед вами відкриється вікно. Потрібно заповнити наступні дані:

  • Ім’я мережі (SSID). Запишіть, як буде називатися ваша мережа wi-fi. Не рекомендую використовувати кирилицю.
  • Пароль. Придумайте пароль, щоб сусіди не змогли вкрасти ваш інтернет.
  • Спільне підключення. Виберіть у списку підключення інтернет, яке необхідно роздавати через цей віртуальний роутер. Якщо в списку необхідного підключення немає, то натисніть на кнопку «Оновити».

Коли всі дані будуть заповнені, натисніть на кнопку «Запустити віртуальний маршрутизатор плюс». Коли wi-fi почне лунати, ви побачите повідомлення в системному треї. Після цього можна пробувати зловити інтернет різноманітними пристроями.

Безкоштовний віртуальний роутер Virtual Router Plus може роздавати будь-які інтернет-підключення, незалежно від їх способу: через мережеву карту від ADSL модем, USB ADSL модем, USB 3G/4G модем, оптико-волоконну технологію і інші.