Екран блокування Windows 8 з’являється при завантаженні того моменту, коли потрібно ввести пароль (якщо він встановлений) або коли комп’ютер виходить зі сплячого режиму.

В більш ранніх версіях Windows на екрані блокування сенсу було мало, він використовувався тільки для вибору користувачів і введення пароля. Так і налаштовувався він слабо. Тепер же розробники додали в нього ряд можливостей і розширили кастомізацію, доступну звичайному користувачеві. Проте володарі Windows Phone нічого нового в екрані блокування Windows 8 не побачать, так як він повністю взято з планшетній операційної системи.Це вам теж може бути цікаво:

  • Оформлення Windows 8
  • Початковий екран Windows 8

Екран блокування Windows 8

Розгляну всі можливості і функції екрану блокування.


Як я зазначив вище, екран блокування Windows 8 з’являється в момент завантаження, якщо потрібно ввести пароль або вибрати користувача, або, коли комп’ютер виходить зі сплячого режиму. Крім того, його можна викликати вручну в будь-який момент за допомогою поєднання клавіш Win+L. Дуже корисно, якщо, наприклад, у вас за спиною раптом намалювався начальник. Щоб вийти з екрану блокування Windows 8, потрібно натиснути на будь-яку клавішу або мишку, а в умовах сенсора – провести пальцем по екрану.

Щоб дістатися до налаштувань екрану блокування, наведіть мишку в правий нижній кут екрана і натисніть кнопку «Параметри».

Потім натисніть на «Зміна параметрів комп’ютера».

Натисніть на іконку «Екран блокування», на якій видно його перегляд.

Після цього ви опинитеся на сторінці, на якій можна налаштувати екран блокування Windows 8. Отже, тут в блоці налаштувань «Перегляд екрану блокування» можна вибрати фонове зображення. Можна встановити одну із стандартних картинок або завантажити свою власну, натиснувши на кнопку «Огляд». Крім того, є можливість включити слайд-шоу з наявних картинок для екрану.

Дивимося нижче, і бачимо блок «Програми на екрані блокування. У першу категорію можна додати програми, які будуть показувати коротку інформацію про свою роботу, в другу – повну інформацію, а також можна встановити додаток будильника. Тобто, за рахунок цього функція екрану розширюється і можна переглядати дані з деяких додатків не розблокуємо комп’ютер.

Як прибрати екран блокування

Щоб відключити екран блокування Windows 8, натисніть «Пуск» і в пошуку введіть запит «gpedit.msc», відкрийте програму.

У вікні, що відкриється в правому списку в розділі «Конфігурація комп’ютера» відкрийте подвійним кліком «Адміністративні шаблони», а потім «Панель управління» і «Персоналізація». Нарешті, відкрийте опцію «Заборона відображення екрану блокування».

Встановіть її в стан «Вимкнено» і натисніть «Ок».

Після цього екран блокування не буде з’являтися взагалі. Включити його можна буде аналогічним чином.

Якщо ви хочете заробити в інтернеті, то безкоштовна програма Forex буде одним з кращих інструментів. Без особливих вкладень можна заробляти серйозні гроші на курсі валют.