В Windows є GodMode або режим Бога. Це гучна назва криє за собою одну папку, в якій зручним чином зібрані всі (не просто все, а ВСІ налаштування та параметри операційної системи. Це набагато крутіше, ніж панель управління, до якої мають доступ прості і грішні смертні. І зараз я навчу вас включати GodMode на Windows 7.

Перед тим, як ви отримаєте доступ до божественним налаштувань, попереджу – не тикайте без потреби. А якщо треба зробити щось не зрозуміле, то, чого ви не знаєте, створіть точку відновлення Windows 7.

До речі, в Windows XP такої функції, на жаль немає, але є програма xp-AntiSpy, яка робить щось схоже. Про неї я розповідаю тут.

Включаємо режим Бога в Windows 7

Незважаючи на гучну назву, включення GodMode в Windows 7 займе у вас менше хвилини, і я не перебільшую. Для цього просто створіть папку і назвіть її «GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}» (без лапок). Якщо все зробили правильно, то папка тут же знайде специфічний значок.

Активація режиму Бога

Готові стати Богом? Відкривайте цю папку!

Пам’ятайте, що щоб включити GodMode в Windows 7 папку потрібно створювати в будь-якому місці, але не на робочому столі. Божественну папку можна перемістити в будь-яке місце комп’ютера, але тільки не на робочий стіл. Якщо вона потрібна на робочому столі, то потрібно просто створити там ярлик для GodMode.

Що хорошого та поганого в режимі Бога

GodMode в Windows 7 – це структурований список налаштувань системи. Ті, хто не знають, де знаходяться ті чи інші налаштування комп’ютера, можуть просто знайти потрібну опцію в режимі Бога і підкрутити її як треба. Тут майже 300 налаштувань.

Крім цього, на GodMode в Windows 7 діє пошук, тому не обов’язково шукати все очима, можна просто записати потрібне слово в форму пошуку та знайти потрібну настройку.

З недоліків ось що.

Така влада має бути дано не кожному, тому якщо вашим комп’ютером користується ще хтось, особливо, якщо це недосвідчений юзер, який любить сунути ніс скрізь і змінювати налаштування, краще прибрати божественну папку подалі, щоб її не так просто було знайти.

GodMode в Windows 7 добре діє на 32-хбитных системах. На 64-хбитных він може працювати погано або взагалі не працювати. Ходять чутки, що якщо включити GodMode в Windows 7 64-ма бітами, то вона навіть може зовсім вийти з ладу. Якщо це сталося, то завантажитися в безпечному режимі і видаліть божественну папку. Якщо все одно не працює, то я попереджав.

А щасливі власники 32-хбитных систем можуть насолоджуватися GodMode в Windows 7 без подібних неприємностей.