Winamp – один з кращих месенджерів для смартфонів, що базуються на операційних системах Android і iOS. Додаток представляє з себе один з кращих безкоштовних способів спілкування між знайомими і близькими людьми.

Як знаходити і додавати контакти в WhatsApp

Перше, що потрібно зробити – це перевірити свої телефонні номери. Ймовірно, хтось з ваших знайомих вже використовує месенджер. В самому додатку робити нічого не потрібно – воно в автоматичному порядку синхронізує інформацію з вашої телефонної книги зі своєю базою даних.

Варто відзначити, що телефонні номери, записане в вашому смартфоні, повинні бути в міжнародному форматі, тобто “+ “код країни” “телефонний номер”.

Після того, як ви перевірили правильність ваших контактів, зайдіть в додаток WhatsApp і оновіть список вибране – ваші друзі там з’являться.


Фотографія Список ваших контактів

Як створити чат з користувачами WhatsApp

Після того, як ви виконали попередні маніпуляції, ви можете відправляти текстові повідомлення своїм знайомим, вкладаючи в них відеозаписи і фотографії.

Чат з користувачем можна створити натиснувши на нього в додатку і вибравши відповідну функцію.


Фотографія Чат з користувачем

Стандартні налаштування конфіденційності

Після старту роботи з WhatsApp, менеджер автоматично встановлює стандартні налаштування приватності, до яких відноситься:

  • можливість переглядати інформацію про вашої останньої активності, фотографії і відомості про профілі для кожного користувача системи;
  • контакти можуть бачити оновлення вашого статусу.


Фотографія Відображення вашого статусу

Як зробити час останнього відвідування невидимим

Щоб змінити ці установки, варто перейти за таким напрямом у вкладках меню «Налаштування» – «Обліковий запис/Запис» – «Конфіденційність/Приватність».


Фотографія Налаштування-запис

Фотографія Виберіть розділ приватність

Тут користувач може виставити налаштування так, щоб інформація про його останньому відвідуванні WhatsApp не відображалася. Але варто відзначити, що відключивши цю функцію для себе, ви перестаєте бачити час останнього відвідування інших користувачів.


Фотографія Відображення часу відвідування

Параметри конфіденційності

Крім того, що можна змінити параметр відстеження останньої активності, «Налаштування конфіденційності» мають на увазі під собою ще кілька корисних функцій, а саме:

  • якщо користувач вимикає «Звіт про прочитання», то надіслані йому повідомлення не будуть відображатися як прочитані, але в свою чергу, він не зможе бачити статус відправлених повідомлень;
  • заблокувати відображення фото вашого профілю;
  • встановлення обмежень на перегляд статусів користувача;
  • в групових чатах завжди є звіт про прочитання;
  • відключивши функцію, про яку згадано вище, інші контакти не будуть поінформовані про перегляді вами їх статусів.


Фотографія Звіти про доставку

На жаль, WhatsApp не дає можливості приховувати статуси «Онлайн» і «Друкує».

Джерело: http://linkomania.com.ua/