Ця стаття розповість вам про методи більш детальної перевірки унікальності тексту в Advego Plagiatus. А також ви знайдете короткі огляди популярних онлайн сервісів для виконання цього завдання.

Висока унікальність тексту – один з важливих параметрів контенту для будь-якого сайту. В Інтернеті можна знайти величезну кількість інформації по цій темі, як зайвої, так і корисною. У цій статті ми коротко і доступно розповімо вам про те, як здійснюється перевірка тексту на унікальність.

Існує кілька методів – за допомогою спеціальних програм і онлайн сервісів.

В якості програми ми розглянемо Advego Plagiatus.

Там ми докладно зупинилися на установці програми та її основних можливостях. А в цій статті ми поговоримо про більш детальної перевірки тексту на унікальність.

Скачати Advego Plagiatus можна з офіційного сайту розробника. Отже, пропустимо вже описаний в іншій статті процес установки програми і відразу почнемо з налаштувань Advego Plagiatus.

Налаштування програми

Розібратися з настройками не складе великої праці. Для отримання доступу до налаштувань Advego Plagiatus виберіть вкладку “Перевірка унікальності” і пункт “Налаштування”.

Розмір шингла – це окрема частина тексту, яка складається з декількох слів, що йдуть підряд. Текст ділиться на шинглы, після чого перевіряється на дублі при пошуку. Чим менше шингл, тим більше ймовірність збігів. Тут важливо знайти “золоту середину”. Оптимальний варіант, на наш погляд – 4.

Розмір фрази використовується для пошуку дубліката. Програма посилає в пошукові системи деякі уривки фраз, укладені в лапки, і визначає кількість збігів.

Якщо надсилати коротку фразу, збігів буде знайдено багато, тому тут теж доречна “золота середина”, якою вважають – 6. Але ми ставимо 5. Так можна домогтися кращої унікальності тексту, ніж при фразі 6.

Чому краще використовувати глибоку перевірку?

Натисніть на вкладку “Перевірка унікальності” і виберете пункт “Глибока перевірка”.

Коли ви використовуєте звичайну перевірку, у програмі додається елемент “Випадковість” для знайдених збігів у процесі пошуку. Краще користуватися глибокою перевіркою для отримання більш точних результатів.

Ще однією перевагою Advego Plagiatus є можливість перевірки сайту за вказаною адресою URL. Наприклад, вставляємо в рядок адресу http:// натискаємо на блакитну стрілку (завантажити) і після цього перевіряємо на унікальність.


Фотографія Таким же чином робиться перевірка та окремих сторінок

 

Перевірка унікальності онлайн

Існує чимало таких сервісів для перевірки, розповімо про деякі з них.

 Соруѕсаре.сом

один з кращих, найвідоміший в світі і часто використовуваний сервіс.

Працює чудово, високий рівень аналізу. Безліч серйозних бірж користуються саме його послугами. Одне з найважливіших достоїнств обслуговування як англомовних сайтів, так і російськомовних.

Недолік в тому, що перевіряється вами текст повинен бути викладений на інтернет ресурсі. Тобто для перевірки щойно написаного тексту доведеться спочатку завантажити його на який-небудь сайт. І тільки потім вже вписати URL адреси опублікованій сторінки в рядок copyscape.

При безоплатному використанні стоїть обмеження за кількістю запитів для одного IP протягом місяця. Переглядати можна тільки перші десять результатів пошуку.

Щоб отримати повний доступ вимагається Premium аккаунт. Одна перевірка на ньому буде коштувати близько 0.05$, але це дозволить в автоматичному режимі відслідковувати сайти, які скопіювали ваш контент. А також сервіс буде відправляти вам лист з повідомленням на e-mail.

 

Miratools.ru

Сервіс для перевірки унікальності від Miralinks.

Володіє середньою якістю. Досвід показує, що є похибки в результатах унікальності текстів. При перевірці шингл за замовчуванням – 9. А це зовсім не добре, т. к. визначити він зможе тільки абсолютно неунікальний текст. Для безкоштовної перевірки доступно лише десять текстів в день, а кількість символів не повинна перевищувати 3000.

В платному варіанті вибір, звичайно, багатший. Можливість перевірки URL, введення тексту 3-ма способами. Можна вказати домен, регулярність і кількість разів перевірки, а також вибір параметрів оповіщення. Сервіс показує результат у відсотках.

 

Content-watch.ru

Досить швидкий сервіс, але з обмеженою кількістю перевірок.

Для незареєстрованих користувачів стоять обмеження. Текст повинен бути довжиною від 500 до 3000 знаків. 5 запитів на добу для одного користувача. Використання будь-яких засобів автоматичного доступу заборонено.

При реєстрації, обсяг символів збільшується до 10 000, а кількість перевірок в день до 20. Надається можливість перевірити вміст сторінки з URL.

Даний сайт не працює з алгоритму шинглів, т. к. він погано визначає рерайт. Підрахунок унікальності ведеться за спеціальним багатоступінчатому алгоритму власної розробки. Показує результат у відсотках.

 

Text.ru

Непоганий безкоштовний сервіс, але за якістю перевірки поступається Advego Plagiatus.

Має досить простий інтерфейс. Якщо на даний момент сервіс не сильно завантажений, то швидкість перевірки не перевищує 30 секунд. Обсяг до 15 000 знаків за 1 раз.

Додатково перевіряє орфографію з варіантами виправлення. Є можливість перевірки сайту (50 копійок за 1000 символів), але для цього потрібно зареєструватися. Цей сервіс добре підходить для швидкої (не пізно) перевірки унікальності тексту. Показує результат у відсотках.

 

Istio.com

Працює цей сервіс та з текстом, і з введеною URL сторінкою.

Istio пропонує комплексний аналіз, показує різні параметри: довжину тексту, кількість повторень всіх слів, карту матеріалу і багато іншого. По функціональності сервіс хороший.

А от серйозний недолік полягає в результатах перевірки, які виводяться у вигляді URL сайтів без виділення знайдених неуникальных фрагментів.

Це незручно, тому що збігу контенту доведеться шукати вручну по всій сторінці, що істотно ускладнює перевірку достовірності даних.

Джерело: http://megafaza.com.ua/