Мишка з телефону – річ дуже цікава і цікава. Реалізувати цю ідею дуже легко, і зараз я розповім вам, як це зробити. Вам знадобиться для цього всього пару маленьких програм.

Отже, чому це зручно. Багато хто любить дивитися кіно на комп’ютері, перебуваючи подалі від монітора. І таку мишку з телефону можна використовувати для того, щоб щось дистанційно перемикати. Це особливо зручно, якщо ви дислоцируетесь на м’якому дивані або кріслі, де немає твердих поверхонь для звичайної бездротової миші. Крім того, це пристрій можна дуже зручно застосувати в умовах маленького простору – адже із звичайною мишкою вам потрібно їздити по певній площі на столі, а мишка з телефону дозволить управляти курсором комп’ютера, використовуючи тільки простір екрану самого телефону.


Мишка з телефону, про яку піде мова, підключається до комп’ютера по wi-fi і управляє курсором за допомогою свого сенсорного екрану. Вона може повноцінно виконувати всі функції звичайної миші, і навіть більше того – клавіатури. Для реалізації цієї ідеї потрібно телефон на базі Android або IOs, а також комп’ютер з пристроєм wi-fi і операційною системою Windows, Mac, Ubuntu або Fedora будь розрядності.Це вам теж буде цікаво:

  • Як правильно вибрати і купити мишку для ПК або ноутбука
  • Як підключити клавіатуру і мишу до комп’ютера або ноутбука
  • Як зробити мікрофон з телефону Android, який буде працювати за USB, Bluetooth і Wi-fi
  • Як зробити джойстик з смартфона під управлінням Android, iOs або Windows Phone

Як зробити мишку з телефону

Отже, почніть з установки програми на ваш смартфон або планшет. Скачайте потрібну для вашої платформи з сайту розробника. Установка відбувається звичайним способом.

Там же скачайте сервер для мишки для вашої операційної системи. Це мініатюрна програма для комп’ютера, яка навіть не вимагає установки. Потрібно просто завантажити її на комп і запустити. Після цього близько години з’явиться її іконка. При необхідності, клікнувши правою кнопкою мишки на неї, можна додати сервер мишки в автозапуск.

І на цьому мишка з телефону майже готова. Тепер запустіть програму на вашому телефоні, натисніть на потрібний виявлений поблизу комп’ютер з wi-fi.

І все, миша вже працює. На екрані телефону з’явиться область, як на сенсорних мишок ноутбуків: на ній будуть відзначені ліва і права кнопки, кнопка для прокрутки і область для переміщення курсору.

Крім цього, можна перемикатися у вкладках і перейти, наприклад, до клавіатурі. Тобто, телефон перетворюйтеся в дистанційну клавіатуру для комп’ютера.

Інші вкладки в цьому додатку платні. Серед них особливо мені подобається джойстик для комп’ютерних ігор.