Індекс продуктивності Windows 7 – це такий показник, який, кажучи простими словами, показує те, наскільки крут ваш комп’ютер (або наскільки він слабкий, у кого як). Це відмінний спосіб з’ясувати, чи підходить даний комп’ютер для крутих ігор або всі його можливості зводяться до помірного носіння офісних програм.

Розуміти, як дізнатися продуктивності Windows 7 необхідно, якщо ви збираєтеся купити комп’ютер, але в залозі не розбираєтеся, і, відповідно, не можете зрозуміти, скільки мегабайт оперативки і скільки гігагерц в процесі вам потрібно для ваших цілей. Загалом, якщо ви взагалі в компах не розбираєтеся, то це для вас придумали.Це вам теж може бути цікаво:

  • Як дізнатися назву материнської плати
  • Завантажити програму CPU Z російською мовою

Перед тим, як дізнатися індекс продуктивності Windows 7, потрібно натиснути «Пуск» і виберіть «Панель управління». Тут потрібно встановити вид перегляду «Категорія».

Потім треба увійти в розділ «Система і безпека» і на наступній сторінці в розділі «Система» натиснути на «Перевірка індексу продуктивності Windows».

І перед вами відкриється вікно з цим параметром.

Але дізнатися індекс продуктивності Windows мало. Тепер треба зрозуміти, який влаштує вас, а який занадто малий.

Нормальний індекс продуктивності

Отже, індекс продуктивності Windows буває від 1,0 до 7,9. Якщо ви збираєтеся виконувати за комп’ютером офісну роботу, то вам потрібен такий, у якого індекс продуктивності від 3,0 до 5,0. Якщо ваша робота за комп’ютером пов’язана з серйозними графічними програмами, то потрібен індекс більше 5,0. Якщо ви збираєтеся грати в самі важкі ігри, то вибирайте найвищий індекс продуктивності.

Нормальний індекс продуктивності Windows – не менше 3,0. Якщо він менше, то працювати на такому комп’ютері буде незручно, програми будуть зависати.

Як підвищити індекс продуктивності

Перед тим, як підвищити індекс продуктивності Windows, необхідно знати, як він обчислюється. Багато хто думає, що з середньоарифметичної оцінки кожної деталі, але насправді — за найменшою оцінкою заліза. Тобто, якщо показник виявився занадто низьким, то значить, у комп’ютері є якийсь баласт, який всю систему тягне вниз. Виявити такий баласт можна в цьому ж вікні індексу продуктивності – та залізка, у якої найменша оцінка і є слабка ланка.

Відповідно, щоб підвищити індекс продуктивності Windows 7 необхідно замінити цю слабку деталь на більш потужну. Тоді і нижній поріг оцінки підніметься, а з ним і індекс продуктивності всієї системи.

Звичайно слабка ланка – це відеокарта. Як правило, користуються інтегрованої слабкою картою на тлі потужного заліза, і встановлення більш потужної підвищить індекс продуктивності.

Якщо ви хочете захистити свій пристрій від механічних пошкоджень, то вам потрібен чохол Xiaomi Red Rice, придбати який можна тут http://case4me.ru/1468-xiaomi-redmi-4a Набагато вигідніше буде подбати заздалегідь, і трохи витратитися на чохол, ніж потім платити за дорогий ремонт.