Кожен раз, коли ми вводимо логін і пароль в браузері, він пропонує нам зберегти наші дані, щоб заощадити наступного разу нам час при подальших авторизациях на тому чи іншому сайті. Функція дуже зручна. Особливо вона зручна для тих цікавих, хто розуміє, як дізнатися пароль, збережений у браузері. А якщо ви не знаєте, як це зробити, то у цій статті я навчу вас цього.

Перш, ніж розповісти, як дізнатися пароль, збережений в браузері, поясню, що ніяких додаткових програм для цього не знадобиться, так само, як і не знадобляться ніякі додаткові навички. Тому вважати це дія піратством неприпустимо. Всі паролі насправді доступні у вільному користуванні. Однак якщо ви будете практикувати описані методи, пам’ятайте, що кожен має право на особисте життя й особисте інтернет простір, і хоча б ваша совість повинна залишитися в цей момент неспокійною.

У цій статті я розповім, як дізнатися пароль, збережений в браузері Chrome і Mozilla. Проте частенько виходять нові версії, і тому інструкція може злегка не сходитися з реаліями по пунктах меню. Але суть дії завжди залишається одна і та ж. Мабуть, що спираючись на мою інструкцію і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс того чи іншого браузера, ви все зможете зробити.

Chrome

Для того щоб дізнатися введені паролі в браузері Chrome, переходимо в «Параметри», потім «Персональні» і натискаємо «Управління збереженими паролями». Відкриється вкладка, на якій будуть відображатися сайти, а також логін і пароль для авторизації нього. В останніх версіях Chrome, щоб побачити пароль, потрібно натиснути на рядок, в якій записаний шуканий сайт і логін.

Щоб видалити пароль для того чи іншого сайту у браузері Chrome, потрібно натиснути на хрестик, який з’являється в кінці рядка з сайтом при кліці на неї.

Mozilla

Для того щоб дізнатися пароль, збережений в браузері Mozilla, необхідно перейти в «Інструменти», натиснути «Налаштування», потім «Захист» і клікнути на «Збережений пароль». Щоб побачити пароль, потрібно натиснути на кнопку «Показати паролі» у вікні. І тоді ви побачите сайти, логіни і паролі до них.

Також саме звідси можна видалити збережений пароль в браузері Mozilla Firefox.

Висновок

Тепер ви розумієте, як дізнатися пароль, збережений в браузері, і можете зробити висновок, що це вкрай легко і справа пари кліків. Що це означає?

Це означає, що якщо у вас надсекретний аккаунт, не варто зберігати пароль в браузері. Краще не полінуватися, і писати постійно заново. Крім того, браузери Chrome і Mozilla виявилися найслабшими в цьому плані. Вони ніякими способами не захищають дані користувачів, які були збережені. У той час як Opera і Internet Explorer зберігають паролі в зашифрованих файлах. Це не означає, що їх не можна побачити, просто для цих браузерів потрібно застосувати більше зусиль, щоб дізнатися паролі.

Якщо вам потрібен чохол для Huawei Honor 6, то ви його можете придбати тут http://case4me.ru/1012-huawei-nexus-6p. Вигідні ціни, відмінна якість і швидка доставка гарантовані.