У цій статті я розповім, як додати мову в Windows 7. Це знадобиться тим, у кого збірка операційної системи не має рідної мови користувача. Весь процес дуже простий і займає пару хвилин.

Якщо ви хочете вирішити цю задачу, але тільки на Windows XP, тоді вам треба почитати тут. Суть роботи на тій або іншій версії операційної системи однакова. Проте є деякі відмінності.

Як додати мову в Windows 7

Перед тим, як додати мову в Windows 7, потрапте в «Панель управління» через кнопку «Пуск». В ній натискаємо на пункт «Мова і регіональні стандарти».

Додаємо додаткову мову в Windows 7

Відкриється нове вікно, і в ньому потрібно перейти у вкладку «Мови клавіатури» і в ній натиснути на «Змінити клавіатуру». Відкриється чергове вікно, у якому ви побачите список всіх вже активованих мов вашої операційної системи. Щоб додати мову в Windows 7, натискаємо кнопку «Додати». Відкриється ще одне вікно зі списком всіх мов. У ньому слід вибрати той, який потрібно додати, і поставити там галочку (можна вибрати кілька мов). І все, натискаємо «Ок».

Додаємо додаткову мову в Windows 7

Після того, як додає мову в Windows 7 вдалося, що ви повинні побачити у списку мов той, який хотіли додати. А також його емблема повинна з’явитися внизу екрану близько години, і перемикатися при відповідній комбінації клавіш.

Як видалити Windows 7 мова

Якщо вам потрібно видалити мову в Windows 7, то це потрібно робити в тому ж вікні, де і додавати. Тільки для видалення слід виділити непотрібний мову і натиснути на кнопку «Видалити». Тоді він поїде зі списку мов, і не буде брати участь у перемиканні через комбінацію клавіш клавіатури.

Видаляємо зайву мову з Windows 7