Безпечний режим – це варіант роботи ОС, при якому використовуються тільки деякі драйвери, програми та пристрої, необхідні, тобто, це налаштування комп’ютера за промовчанням. В таких умовах можна легко діагностувати віртуальні або фізичні проблеми та усувати їх. Можна зустріти інші назви цього режиму, наприклад, safe mode або режим захисту від збоїв.Це вам може бути цікаво:

  • Як перейти в безпечний режим Windows XP
  • Як перейти на безпечний режим Windows 8

Вхід в безпечний режим Windows 7

Перед тим, як перейти в безпечний режим Windows 7, необхідно включити комп’ютер чи перезавантажити його, якщо він зараз включений. Під час включення, безпосередньо перед завантаженням самої Windows, потрібно натискувати кнопку F8.

Потім замість звичної заставки Microsoft з’явиться екран додатковий варіантами завантаження, і тепер ви можете спробувати включити комп’ютер у безпечному режимі Windows 7. Для цього стрілками на клавіатурі необхідно поставити курсор на рядок «Безпечний режим» або «Safe mode», а потім натиснути клавішу «Enter».

Як перейти на безпечний режим Windows 7

Всі. Розпочнеться включення безпечного режиму. Якщо з’являться якісь запити на дозвіл роботи в цьому режимі, то, природно, погоджуємося.

Поради та рекомендації

  • Перед тим, як перейти в безпечний режим Windows 7, переконайтеся, що встановлена лише одна ОС. Якщо дві або більше, то перед завантаженням потрібно вибрати, який саме ОС ви збираєтеся працювати в Safe Mode.
  • Пам’ятайте, що деякі пристрої не працюють в безпечному режимі.
  • Перед тим, як зайти через безпечний режим Windows 7, необхідно натискати клавішу F8 до появи логотипу ОС. Якщо ви не встигли, то дочекайтеся завантаження комп’ютера, потім перезавантажте і спробуйте ще раз. Рекомендується натискати кнопку F8 періодично, з інтервалом 3-5 сек.
  • Безпечний режим – це найкраще середовище для відновлення Windows 7 з контрольної точки.
  • Щоб перевести комп’ютер в звичайний режим, потрібно просто перезавантажитися знову і дозволити системі включитися в нормальному режимі.