Windows Messenger – одне з тих додатку, якими забезпечена Windows XP, яке майже ніхто не використовує у вигляді появи кращих аналогів від інших виробників. До того ж вона має властивість самостійно запускатися разом з іншими програмами, складно вимикатися і ставати в автозавантаження. І це нервує. Настав час покінчити зі свавіллям у вашому комп’ютері і відключити Windows Messenger.

Відключення Windows Messenger не призведе ні до чого страшного. Це програма, яка використовується для миттєвого обміну повідомленнями. І якщо ви активно користуєтеся інтернетом, то у вас, швидше за все, вже є аналогічна на комп’ютері, але з великим функціоналом. Тому можна сміливо прибрати Windows Messenger.

Я розповім саме спосіб відключення Windows Messenger, а не повного його видалення. Незважаючи на те, що я негативно висловився про цей месенджер, кому-то коли-то він може стати в нагоді. І тоді його можна легко включити назад.

Як правило, користувач сам не запускає. Вона автоматично включається при використанні різноманітних додатків. Щоб відключити Windows Messenger і більше ніколи його не бачити, потрібно зробити наступне:

  • Відкриваємо ” командний рядок: «Пуск» — «Виконати», пишемо там «gpedit.msc» і натискаємо «Ок».
  • У вікні в групі «Конфігурація комп’ютера» вибираємо «Адміністративні шаблони», потім «Компоненти Windows і Windows Messenger.
  • Щоб відключити Windows Messenger, натискаємо на «Заборонити виконання Windows Messenger», і ставимо радіокнопку на «Включений». Натискаємо «Ок», щоб зберегти.

Відключення Windows Messenger

І все, ми відключили Windows Messenger, і більше ця програма вас не потурбує. Але якщо, все-таки, вона вам знадобиться, то ви можете дозволити її виконання таким способом.