У цій статті я вам розповім про те, як встановити шрифти Windows 7. Покажу два простих способи, які прості у виконанні і поясню їх на картинках.

У Windows 7 є більш двохсот вбудованих шрифтів. Серед них є кириличні, і латинські, і навіть різноманітні ієрогліфи. Однак в процесі роботи може знадобитися заінсталювати якийсь додатковий шрифт, наприклад, декоративний або для специфічного мови. І зараз ви дізнаєтеся, як встановити шрифти Windows 7.Це теж може бути вам цікаво:

  • Як встановити шрифти Windows XP

Як встановити шрифт в Windows 7 – найлегший спосіб

Перед тим, як встановити шрифти Windows 7, необхідно завантажити їх. Коли вони зібрані на вашому комп’ютері, потрібно просто двічі клацнути на файли шрифтів, щоб відкрити їх, а потім натиснути на кнопку «Встановити» у вікні.

Почнеться процес установки, який триватиме кілька секунд, і в кінці шрифт виявиться заинсталлированным в систему. Ніякого повідомлення про успіх не буде, просто кнопка «Встановити» стане неактивною.

Установка шрифту через папку

Перед тим, як встановити шрифти Windows 7, слід дізнатися і про іншому методі. Другий спосіб буде дуже до речі, якщо ви хочете заінсталювати не парочку шрифтів, а цілу пачку. Замість того щоб відкривати кожен з них і встановлювати вручну, можна просто скопіювати їх в папку зі шрифтами.

Натискаємо кнопку «Пуск» і відкриваємо «Панель управління». В ній вибираємо пункт «Оформлення та персоналізація».

Потім відкриваємо пункт «Шрифти».

І потрапляємо в папку, де зберігаються всі шрифти системи.

Тепер треба просто скопіювати всі файли шрифтів і вставити їх в цю папку, точно так само, як ви робите при копіюванні будь-яких інших файлів.


Щоб нові шрифти з’явилися в будь-яких програмах, їх необхідно перезапустити після інсталяції шрифту.

Як видалити шрифти

Для того щоб видалити непотрібні шрифти з Windows 7, потрібно перейти у папку, де вони зберігаються (як я показував трохи вище), натиснути на шрифт правою кнопкою мишки і вибрати пункт «Видалити».

Все точно так само, як і зі звичайними файлами.