У цій статті я розповім про те, як завантажити з Google Play файли на комп’ютер програми у форматі APK, які потім можна встановити на Android. Я розгляну два простих методу, і ви зможете вибрати для себе найбільш зручний.

У скачуванні APK на комп’ютер є кілька переваг. По-перше, якщо у вас в Android лімітований інтернет, можна заощадити трафік. По-друге, ви зможете зберегти файл інсталяції програми і потім використовувати його на якомусь іншому пристрої. По-третє, таким чином можна обійти деякі обмеження, встановлені Google Play.

Як завантажити з Google Play на комп’ютер

Зверніть увагу, що всі описані методи ніяк не пов’язані зі зломом або обходом алгоритмів Google Play, а також, що зкачувати платні додатки безкоштовно все одно не вийде. Тому тут все легально, просто спрощуємо собі життя.


Для швидкої індексації сайту в пошуку Гугл, можна використовувати накрутку ретвітів в Твіттер. На сервісі AVI1 Ви зможете придбати не тільки ретвіти, але й передплатників, лайки в Twitter, а також безліч інших послуг з просування.

Перший метод – найпростіший і ефективний, він заснований на зміні посилання додатки. Отже, увійдіть в Google Play на комп’ютері в браузері, знайдіть там потрібне вам додаток (пам’ятаєте, що потрібно авторизуватися в Google). Змініть домен в посиланні на нього. Замість play.google.com запишіть apk-dl.com і оновіть сторінку, або натисніть «Enter».

Сторінка перезавантажиться, і ви побачите кнопку, при натисканні на яку ви зможете завантажити з Google Play на комп’ютер APK файл програми.

Це стовідсотковий метод, і він спрацьовує завжди.

Другий спосіб завантажити з Google Play на комп’ютер APK-файл полягає у використанні доповнення для браузера Google Chrome. Перейдіть по цій ссилці в браузері Google Chrome і встановіть додаток 1Mobile Downloader.

Після цього знайдіть у браузері потрібну вам програму на Google Play і скопіюйте посилання на нього.

Натисніть на іконку програми 1Mobile Downloader і виберіть пункт APK Downloader.

У сусідній вкладці відкриється генератор посилань. Вставте посилання на програму в поле і натисніть кнопку «Generate Download Link».

Посилання сгенерируется і трохи нижче з’явиться кнопка для скачування APK на комп’ютер.

Пам’ятайте про те, що не всі програми в Google Play універсальні. А також деякі з них мають кілька версій для різних пристроїв. Тому не дивуйтеся, якщо те чи інше додаток відмовиться працювати на вашому пристрої чи буде функціонувати некоректно. Спробуйте пошукати інші версії, якщо вони є.

Якщо не знаєте, як скоротати час, то вам будуть цікаві симулятори для всіх версій Android. Великий вибір та відмінні варіанти на будь-який смак.