Є багато способів, щоб завантажувати ролики з різноманітних відеохостингів, всі вони володіють своїми достоїнствами і недоліками. І головний недолік багатьох з цих методів полягає в тому, що необхідно встановлювати якісь програми незрозумілого автора та неясного змісту. У цій статті я покажу вам, як завантажувати відео з ВКонтакте без програм, плагінів і всяких зайвих рухів.

Завантажувати відео з ВКонтакте без програм підійде тим, хто сидить у соцмережі з чужого комп’ютера – адже не хочеться не своє залізо захаращувати різними програмами, раптом ще пожурять. Та й взагалі, якщо робити це потрібно не часто, то і спеціальні програми ставити сенсу мало.

Сервіс SaveFrom

Перед тим, як завантажувати відео з ВКонтакте без програм, познайомимося з простим і зручним сервісом SaveFrom. Знаходиться він тут. І вже з першого погляду, ви зрозумієте, що треба робити.

Для тих, хто ще не зрозумів, поясню докладніше. Знаходимо у ВКонтакте потрібне відео, відкриваємо його, зупиняємо, копіюємо посилання з браузера (виділяємо посилання в адресному рядку і копіюємо через правий клік).

Знайти відео у ВКонтакте, і скопіювати його посилання

Вставляємо посилання у SaveFrom (клікаєм в поле правою кнопкою і натискаємо «Вставити»). Натискаємо на кнопочку із стрілкою, і чекаємо, коли ця штука подумає.

Вставити посилання на відео в SaveFrom

Через кілька секунд з’явиться зелена кнопка, і, якшо по ній, ви зможете завантажувати відео з ВКонтакте без програм.

Скачати відео з Вконтакті без програм

Крім того, поруч з нею буде стрілочка, натиснувши на яку, ви зможете вибрати якість ролика, і, відповідно, його вага. Дуже зручно для тих, у кого лімітований інтернет і треба економити – просто виберіть якість гірші, візуально великої різниці не повинно бути. Якщо ж інтернет з хорошою швидкістю і безлімітний – задовольняйтеся якістю.

Ті, хто не хоче завантажувати відео з ВКонтакте без програм, можуть скористатися спеціальним софтом, який можна взяти на сторінці «Встановити» сервісу SaveFrom. Дуже зручно для тих, кому треба завантажувати ролики часто. Після інсталяції цього доповнення в браузері, в кожному підтримується відеохостингу, біля кожного ролика з’явиться кнопка для скачування з можливістю вибору якості. Працює на всіх версіях Windows старше XP (включаючи її саму) і популярних браузерах – FireFox, Opera, Google Chrome та інших.

А також, якщо ви помітили при вході на головну сторінку SaveFrom, цей відмінний сервіс може завантажувати відео не тільки з ВКонтакте, але і з інших місць для розміщення відеофайлів YouTube, Rambler, Mail, Yandex, Однокласники і багато-багато інших. Всього більше 40 джерел. Ось такий універсальний інструмент.

Якщо ви часто шукайте файли інтернеті, вам буде цікаво скачати МедиаГет російською безкоштовно. Це програма аналогічна популярному Торренту.