Всі бачили, як сучасні технології можуть приголомшливо перетворити старе чорно-біле фото столітньої давності, красиве яскраве кольорове, ніби його знімали в наші дні на сучасний фотоапарат. Виглядає це оригінально і цікаво буває побачити ті часи в кольорі.

У цій статті я розповім про те, як зробити чорно-біле фото кольоровим онлайн. Так, є складні професійні методи з застосуванням Photoshop, де потрібно вручну розфарбовувати кожна ділянка фото в потрібний колір. Це довго, вимагає певних навичок і терпіння. Метод, про який я розповім, робить те ж саме за хвилину і ніякого Photoshop або особливих навичок не знадобиться.

Зміст

  • 1 Colorize Photos
  • 2 Як працює Colorize Photos
  • 3 Переваги і недоліки Colorize Photos

Colorize Photos

Colorize Photos – це простий і безкоштовний сервіс, який за хвилину може зробити будь-чорно-біле фото кольоровим онлайн. Відразу до справи.

Перейдіть в сервіс Colorize Photos. Якщо у вас фото знаходиться на комп’ютері, натисніть кнопку «Upload», щоб завантажити його. Якщо фото в інтернеті, то можна вказати посилання на нього в поле і натиснути кнопку «Colorize it».

Зачекайте кілька секунд, щоб фото обработалось, і потім ви побачите результат. Під попереднім переглядом готового кольорового фото будуть дві лінки: «Download comparison» — для скачування фото, на якому частина буде кольоровою, а частина чорно-білої (можна рухати кордон, і змінювати розміри кольоровий і чорно-білої зони); і «Download colorized image» — для скачування повністю кольорового фото.

Нижче ви можете бачити результат роботи сервісу.

Ось ще кілька прикладів роботи Colorize Photos.
Як працює Colorize Photos

Colorize Photos розроблений фахівцями, які досліджують нейронні мережі і працюють в області штучних інтелектів.

Метод роботи сервісу досить складна, незважаючи на те, що обробка фото відбувається за кілька секунд. За час обробки фото алгоритм штучного інтелекту встигає розпізнати всі елементи на зображенні, і застосувати можливі кольори до них.

Практика показала, що краще розпізнаються кольору будівель, пейзажів, автомобілів і людської шкіри.

Достоїнства і недоліки Colorize Photos

Незаперечною перевагою Colorize Photos є те, що цей сервіс працює швидко, не вимагає спеціальних навичок і абсолютно безкоштовний. Будь-який бажаючий може зробити чорно-біле фото кольоровим онлайн.

Недоліки також очевидні. Як зрозуміло, не всі зображення отримують хороші природні кольори. Деякі виглядають не так, як хотілося б. Тут вже залежить від фото, яке пропонується сервісу.

Ще один недолік в тому, що на фото з’являється водяний знак. Однак він займає зовсім мало місця і при бажанні його можна видалити без великої шкоди для фото.