Джойстик – пристрій досить дороге і малопрактичное, і придбати його, взявши суму з сімейного бюджету, не зовсім вигідно. Однак, деякі ігри набагато зручніше і легше грати саме за допомогою джойстика, ніж використовуючи клавіатуру і мишу.

Для тих, хто не хоче витрачати гроші даремно, я і написав цю статтю, в якій розповім про те, як зробити повноцінний джойстик з смартфона. Ви зможете грати у вашу улюблену гру з комфортом, і для цього вам потрібно буде лише виконати коротку інструкцію.


Це вам теж може бути цікаво:

 • Сенсорна бездротова мишка з телефону своїми руками

  Що потрібно для того, щоб зробити джойстик з смартфона

  Отже, для виконання цієї інструкції вам знадобиться:

  • Пристрій (смартфон або планшет), яке працює під управлінням Android, iOs або Windows Phone. Чим більше розмір екрана, тим зручніше, рекомендую не менше 5 дюймів.
  • Комп’ютер під управлінням Windows версії старше 7.
  • Гра, в яку можна грати за допомогою джойстика.

  Як зробити джойстик з смартфона

  Вирішувати завдання ми будемо з допомогою, на мій погляд, самого потужного методу – програми Monect. І для початку я повинен розповісти про її можливості, які дуже вражаючі:

  • Можна зробити з пристрою бездротову мишу або клавіатуру.
  • Є можливість використовувати різні види джойстиків, специфічно «заточені» під жанри ігор – шутери, авіа-симулятори, авто-симулятори та інші. Примітно, що є спеціальний джойстик розроблений виключно для GTA.
  • Є можливість використовувати в грі акселерометр зі смартфона або планшета.
  • Клієнт Monect на девайсі можна використовувати для віддаленого доступу до комп’ютера.
  • Дозволяє підключатися по Wi-fi і Bluetooth.


  Послуги з СММ можна придбати на ресурсі avi1.ru для цього клікніть по посиланню. Даний сайт призначений для збільшення передплатників, коментарів та лайків на більш ніж 7 соціальних майданчиках.

  Отже, а тепер про те, як зробити джойстик з смартфона. Дотримуйтесь покрокової інструкції нижче.

  Перейдіть на сайт Monect і скачайте клієнт для вашого мобільного пристрою для відповідної операційної системи, та встановіть його. Ви також можете використовувати магазини Play Market, App Store або у Windows Store для пошуку клієнта за назвою та його встановлення.

  Прокрутіть цю сторінку трохи нижче і скачайте сервер для установки на комп’ютер.

  Після скачування сервера, встановіть програму на комп’ютер. Установка звичайна, нічого особливого. Єдине, що під час установки буде заинсталирован драйвер. Якщо буде запит на дозвіл, то погодьтеся. Відкрийте програму і ви побачите такий інтерфейс.

  Яких-небудь дій тут робити необов’язково, достатньо просто натиснути на «Ок», щоб програма згорнулася в трей.

  Тепер запустіть клієнт, який ви завантажили раніше, на вашому мобільному пристрої, і натисніть на іконку внизу праворуч.

  Потім натисніть «Scan».

  І ви побачите знайдені комп’ютери з запущеним сервером (ми його запустили вище), до яких можна підключитися, щоб зробити джойстик зі смартфона або планшета. Натисніть на ваш комп’ютер і відбудеться підключення. Зверніть увагу, що на комп’ютері та мобільному пристрої повинні бути включені Wi-fi або Bluetooth.

  Тепер ваші пристрої підключені один до одного. На планшеті або смартфоні клієнта натисніть на іконку «Макети» внизу і виберіть необхідний вам джойстик.

  Наприклад, джойстик для автомобільного симулятора виглядає так.

  Тепер джойстик з смартфона майже зроблено. Залишилася дрібниця. Відкрийте гру, в яку хочете пограти, при необхідності виконайте в ній відповідні налаштування для вашого джойстика, і грайте, вибравши необхідний за жанром джойстик.