Android пристрою воістину універсальні, і з них можна зробити практично все, що завгодно, і використовувати для будь-яких цілей. У цій статті я розповім вам про те, як зробити мікрофон з телефону Android, який можна використовувати на комп’ютері або ноутбуці.


Спосіб, про який піде мова, дозволить вашому Android працювати в якості мікрофону через USB-кабель, Bluetooth або Wi-fi, при цьому пристрій буде доступно і продовжить працювати як телефон або планшет.Це вам теж може бути цікаво:

  • Сенсорна бездротова мишка з телефону своїми руками

Як зробити мікрофон з телефону

Для того щоб реалізувати цю ідею, потрібно дві програми – одна для комп’ютера, друга для телефону. Для їх одержання перейдіть на сайт розробника. І з пункту 1 скачайте клієнт для Windows (нижче є також клієнт для Mac).

Якщо в кінці щось не буде працювати, то ще з пункту 2 скачайте та встановіть драйвер.

Завантажену програму встановіть на своєму комп’ютері.

Перед тим, як зробити мікрофон з телефону, потрібно ще отримати програму для Android. Завантажити її можна там же.

Після скачування встановіть цю програму на свій телефон.

Спочатку запустіть програму на телефоні і перейдіть у вкладку «Settings».

Тут нас цікавить лише одна опція – «Transport», яка визначає, яким чином буде працювати мікрофон телефону через USB-кабель, Bluetooth або Wi-fi. Я покажу на прикладі Wi-fi, так як при цьому потрібні робити додаткові рухи, тоді як при роботі з іншим пристроям потрібно просто вибрати.

Виберіть опції «Transport» потрібний пристрій передачі.

Тепер запустіть програму на комп’ютері, натисніть кнопку «Connection» і виберіть підпункт «Connect».

У вікні, виберіть пристрій передачі. Я виберу «Wi-fi».

Потім поверніться до програми на телефон, та натисніть кнопку «Start». З’явиться IP адресу.

Цей IP потрібно записати в програмі на комп’ютері. І потім натисніть «Ok».

Після цього в програмі на комп’ютері виберіть пункт «Параметри» і виберіть підпункт «Play in speaker».

І тепер можете перевірити, як ваш телефон виконує функції мікрофона, спробуйте щось сказати у нього і ви почуєте свій голос в комп’ютері.

Ви дізнаєтеся, як зробити мікрофон з телефону, який працює по Wi-fi. Як було сказано вище, цей спосіб можна реалізувати по Bluetooth і кабелю. Для цього всі дії потрібно робити аналогічно описаним вище (попередньо вибравши опції «Transport» потрібний канал передачі), крім прописування IP адреси – в цих варіантах це не знадобиться.

Чохли і аксесуари для мобільних телефонів за вигідними цінами — http://case4me.ru/1195-meizu-pro-6 Для всіх марок і моделей, доставка по всій Росії.