За даними видання nikkei asia, що посилається на три обізнаних джерела, apple довелося відкласти запуск масового виробництва смарт-годин apple watch нового покоління через «складність їх конструкції». Повідомляється, що компанія збирається представити apple watch 7 вже у вересні, проте поки не може забезпечити високу якість пристрою, який «істотно відрізняється» від минулих моделей.

Джерело зображення: cnbc

Минулого тижня apple почала дрібносерійне виробництво нових годинників, але не змогла забезпечити належну якість збірки гаджета. Проблеми пов’язані з підвищилася складністю конструкції apple watch 7, в якій з’явилися нові модулі. Зокрема, пристрій отримає датчик артеріального тиску. Розташування внутрішніх компонентів у новому годиннику також змінилося. На тлі пандемії коронавірусу перевірити новий дизайн на працездатність стало важче, відзначають співрозмовники nikkei asia. Корпус новинки при цьому не сильно змінився щодо попередніх моделей.

«apple і її постачальники працюють цілодобово, намагаючись вирішити виниклі проблеми, але в даний час важко сказати, коли може початися масове виробництво», — додав одне з джерел в розмові з виданням.

Відзначається, що прем’єра apple watch 7 очікувалася у вересні, разом з анонсом смартфонів iphone 13. Однак складнощі з виробництвом годин можуть позначитися на планах компанії, яка спочатку хотів почати відвантаження нового пристрою відразу після презентації.

Apple зазвичай не публікує дані з продажу своїх смарт-годинників, проте вони є основним компонентом її бізнесу носимої електроніки, який приніс компанії в 2020 році виручку в розмірі $30,62 млрд, відзначає видання cnbc.