Сьогодні, 31 серпня, соціальна мережа «вконтакте» офіційно запускає свій власний поштовий сервіс «vk пошта» — він, за словами розробників, може похвалитися гідним рівнем захисту, простим лаконічним дизайном інтерфейсу і гранично гнучкою кастомізацією під вимоги користувача. Цікавий бонус – всі користувачі соціальної мережі отримують можливість обзавестися поштовою скринькою з коротким доменним ім’ям @vk.com, а в самій компанії заявляють, що проект, інтегрований в екосистему соціальної мережі, створений для тих, кому потрібна пошта для роботи або навчального процесу.

Авторизуватися в поштовому сервісі можна за допомогою аккаунта на vk connect, після чого користувач може налаштувати тему оформлення, відсортувати листи і навіть відфільтрувати розумні відповіді, створені за допомогою машинного навчання — їх можна швидко відправляти, не втрачаючи часу на ручне введення. Ще додаток дозволяє швидко відписатися від непотрібної користувачеві розсилки, а листи від магазину, який зареєстрований у «вконтакте», при відповіді буде миттєво відправляти в месенджер соціальної мережі для уточнення важливих деталей. Тобто, якщо користувачеві потрібно дізнатися час доставки, то йому не доведеться писати електронного листа і потім чекати відповіді — в месенджері все швидше.

Отримати гарне доменне ім’я для електронної пошти можна протягом 30 днів з моменту запуску сервісу, або ж через аналогічний термін після зміни адреси профілю. У самому ж інтерфейсі теж є що міняти – є безліч фірмових тем, серед яких можна вибрати щось підходяще. Крім того,» vk пошта «обзавелася розумною функцією сортування листів на основі машинного навчання — система сама розподілить листи за категоріями на кшталт» розсилка «і» новини ” навіть без участі користувача. Але, звичайно, можна встановити і свої власні фільтри, налаштувати автовідповідач і все в такому дусі.

Окремим бонусом сервісу є функція “управління розсилками” – не потрібно витрачати свій час на те, щоб переходити на сайт відправника і скасовувати підписку. Відписатися можна прямо в самому листі, а самі незатребувані розсилки будуть збиратися в окрему сторінку, щоб від них можна було відписатися в одне натискання.

«vk пошта ” доступна у форматі мобільного додатку на android і ios, а також у веб-версії.