Через півтора тижні відбудеться вихід стратегічної гри portroyale 4 для консолей нового покоління. Вийшла на playstation4, xbox one і nintendo switch, ця гра запропонувала гравцям масуторгово-піратських можливостей, але також містила в собі рядпроблем. Частина з них, наприклад, слабку продуктивність іпроблеми зі збереженнями, розробникам вдалося полагодитьвідносітельно швидко, і до релізу в цьому році доповнення пробуканьеров port royale 4 відчувала себе краще. Чертовски цікаво подивитися, чим же порадує нова версія, і чи буде оновлення до playstation 5 і xbox series x|s безкоштовним.

Port royale 4 для платформ нового покоління запрошує зануритися в яскраву атмосферу карибів xvii століття, пропонує зачаровують види в роздоріжжі 4к для ps5 і xbox series x (1080p для xbox series s),підтримує кроссплатформенні збереження, а також генераціюхмарності в режимі реального часу. Гра буде доступна в двохвиданнях-стандартному і розширеному. Останнє предлагаетпокупателям додатковий цифровий контент: чотири маяка і планип’яті приголомшливих парків, які стануть справжніми прикрасамколоніальних поселень.

Port royale 4 – економічна стратегія, дія якої розгортається на карибах xvii століття. Величезний ігровий світ, що тягнеться на 12 млн кв. Км, відкритий для дослідників іпокорітелей. Гравцям належить налагодити виробничі ланцюжки, що об’єднують кілька островів, прокладати торгові маршрути івиконувати доручення віце-короля колоніальної держави, щоб зміцнити репутацію і поповнити свій гаманець. Не варто також забувати про розвиток поселень і зміцнення флоту. Шанувальниківвоєнної експансії очікують морські битви і захоплення містконкурентів, а також постійна боротьба з піратами і каперамивраждебних держав. Прихильники незалежності можуть спробувати відійти від метрополії (франції, іспанії, англії чи німеччини), вибрати нову назву країни, змінити прапор і навіть почати війну проти своїх колишніх правителів.