Неважливо, наскільки у вас дорогий смартфон, яка на ньому встановлена операційна система, девайс може перестати бачити карту пам’яті. Причин тому може бути кілька і в цій статті ми до них обов’язково повернемося. Також з даного матеріалу ви дізнаєтеся, як боротися з деякими з несправностей.

Основні причини виникнення проблеми

Як було сказано вище, спочатку ми зупинимося на причинах і розповімо вам про те, чому телефон не бачить карту пам’яті.

Перше, що спадає на думку – вихід з ладу самої microsd-карти. Перевірити її працездатність можна за допомогою будь-якого іншого смартфона або комп’ютера з card-reader. Кращого за все скористатися ноутбуком або pc, тому що телефони здатні розпізнавати карти формату fat32, і тільки комп’ютери – будь-які інші.

Друге-якраз невідповідний формат.

Третє-корінь проблеми слід шукати в самому телефоні. Можливо, з ладу вийшов сам роз’єм, куди встановлюється карта або стався дрібний збій в операційній системі.

Як відновити працездатність карти пам’яті?

Давайте продовжимо в тому ж порядку, що і починали. Якщо карта пам’яті вийшла з ладу, відновити її не вийде. Зокрема, в тому випадку, якщо вони не розпізнається за допомогою комп’ютера або коли форматування не дає результатів, а сам процес супроводжується помилками.

У разі, якщо pc нормально розпізнає її, зчитує дані, слід подивитися, в якому форматі вона була відформатована. Зробити це можна наступним чином:

  1. перейдіть до «цей комп’ютер»;
  2. знайдіть серед дисків і пристроїв свою флешку;
  3. клікніть пкм (права кнопка мишки) і в контекстному меню виберіть пункт ” форматувати»;
  4. відкриється нове вікно. У графі “файлова система” має бути вказано fat32, тому що android-пристрої не підтримують формат ntfs;
  5. далі, для того щоб виправити проблему, клікніть по списку, що випадає, вказаному на скріншоті і виберіть “fat32»;
  6. тут же ви можете змінити ім’я пристрою – »мітка томи”. Далі зніміть галочку з пункту ” способи форматування»;
  7. натисніть на кнопку “почати” і дочекайтеся завершення процесу форматування;
  8. готово! тепер ви можете використовувати microsd на своєму пристрої.

Якщо цей спосіб не допоміг і смартфон як і раніше відмовляється розпізнавати флешку, варто спробувати перезавантажити його. У більшості випадків при перезавантаженні дрібні збої в операційній системі зникають. Можливо, саме вони і заважали вам спочатку.

І це також не спрацювало? тоді ми радимо вам спробувати почистити контакти. У тому випадку, якщо і даний спосіб виявиться марним, варто звернутися в сервісний центр зі своїм смартфоном – проблема полягає саме в ньому.