У резюме колишнього директора square enix зі стратегічного планування і розвитку фаб’єна россіні (fabien rossini) виявили вартість, в яку обійшлася тимчасова ексклюзивність rise of the tomb raider для microsoft.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо, rise of the tomb raider стартувала ексклюзивно на консолях xbox, а до playstation 4 дісталася через майже рік. Така ситуація, якщо вірити знахідці timur222, влетіла американському платформодержателю в копієчку.

Згідно вже віддаленої інформації на сторінці россіні в сервісі linkedin, угода square enix і microsoft щодо тимчасової ексклюзивності rise of the tomb raider обійшлося американській компанії в $100 млн.

Джерело зображення: twitter (timur222)

Timur222 також звернув увагу, що незабаром після виявлення наведені вище дані (поряд з деякими іншими) зникли з профілю россіні. З чим це пов’язано, не уточнюється.

Нагадаємо, щоб зробити пк-версію borderlands 3 піврічним ексклюзивом epic games store, студія epic games заплатила $115 млн.про це стало відомо з документів, оприлюднених в рамках судового розгляду між apple і epic games.