Останнім часом все частіше власники android-смартфонів поглядають у бік iphone. Сьогодні яблучна продукція набула певного статусу, тому буквально кожен хоче прикупити собі новенький гаджет. Отже, припустимо iphone вже куплений, але ось тільки записна книжка на старому смартфоні повністю заповнена важливими номерами. Що ж робити в такому випадку, може вручну переписувати контакти? звичайно ж, ні, є більш прості методи. Перенести телефонну книгу з android і windows phone на iphone цілком реально, потрібно тільки виконати кілька простих кроків.

Перенесення контактів з android на iphone

1. На android-смартфоні відкриваємо “контакти”.2. Переходимо в меню, вибираємо пункт»експортувати контакти”.

3. Вибираємо місце зберігання файлу (з іменами і номерами).4. Підтверджуємо операцію збереження.5. Якщо встановлено по, яке дозволяє відправляти файли поштою, то потрібно відправити збережений раніше документ у форматі .vcf на свою електронну пошту. Або можна скинути даний файл на пк і вже потім відправити на пошту. 6. В iphone відкриваємо “пошту”.7. Переглядаємо раніше відправлений лист з контактами (відкриваємо файл .vcf).8. Додаємо контакти.

Перенесення контактів з windows phone на iphone

Використовувати смартфон на базі windows phone без облікового запису hotmail не вийде, тому вона напевно задана в налаштуваннях. Виходить, що книга контактів синхронізується з учеткой. Тому, якщо необхідно перенести записну книжку, то потрібно просто додати обліковий запис і запустити процес синхронізації. Всі описані нижче дії потрібно робити на iphone.1. Відкрити “налаштування”.2. Перейти до пункту ” пошта, адреси …».

3. Натиснути на кнопку ” додати учетку.».

4. Із загального переліку вибрати картинку»outlook”.

5. Далі буде потрібно ввести дані від пошти (outlook або hotmail), яка раніше була прив’язана до телефону на winphone, і натиснути кнопку «вперед».

6. Тепер потрібно відзначити дані для синхронізації і підтвердити свій вибір.

7. Не забудьте перевірити, щоб» стандартної обліковим записом ” була обрана потрібна учетка.

висновок: досить просто. Процес копіювання займе певний час, але, в кінцевому рахунку, всі контакти будуть доступні на новому смартфоні. Найважливіше-послідовно виконати дії, описані в інструкції. До речі про те, як зареєструватися в app store, ви можете почитати на нашому сайті.