Компанія thermaltake анонсувала вентилятор toughfan 12, призначений для використання з радіаторами систем рідинного охолодження. Новинка спроектована з прицілом на забезпечення високого рівня статичного тиску.

Тут і нижче зображення thermaltake

Рішення має діаметр 120 мм і товщину 25 мм.у конструкцію входять гідродинамічний підшипник і крильчатка з дев’ятьма лопатями зі спеціального рідкокристалічного полімеру.

Для управління швидкістю обертання застосовується метод широтно-імпульсної модуляції (шім): діапазон — від 500 до 2000 оборотів в хвилину. Максимальний потік повітря становить 99 кубічних метрів на годину при рівні шуму не більше 22,3 дба. Статичний тиск досягає 2,41 мм водяного стовпа. Це досить високий показник, який і робить новинку хорошим варіантом для оснащення щільних радіаторів сжо.

Заявлений термін служби становить до 40 000 годин при температурі 25 градусів цельсія. Вентилятор важить приблизно 213 г.

Модель toughfan 12 представлена в колірних варіантах green (зелений) і turquoise (бірюзовий). Підсвічування не передбачена. У продаж новинка надійде в поточному місяці; ціна поки не розкривається. Виріб забезпечується дворічною гарантією.