Розробники онлайнової гри про морські битви з компанії wargaming world of warships — напередодні святкування 6-го дня народження свого дітища запустили акцію ” кораблям шість “. Головним призом стане унікальний потужний комп’ютер у формі торпеди, створений спеціально з нагоди дня народження world of warships.

До святкування 6-річчя розробники world of warships підготували акцію” кораблям шість ” з численними призами та спеціальною реферальною програмою. Святкова акція вже триватиме до 6 жовтня 2021 року. Протягом цього часу гравці зможуть щотижня отримувати гарантовані нагороди та брати участь у розіграшах великих призів. Для цього потрібно виконувати бойові завдання і отримувати ігрові нагороди, а також збирати нову валюту — портальні фішки — адже саме вона дає шанс виграти щотижневі призи.

Крім того, тепер грати в “кораблі” не тільки захоплююче, але і вигідно завдяки діючій реферальной програмі, що дозволяє отримати 300 рублів за кожного наведеного гравця.

Особливої уваги заслуговує головний приз — це унікальний потужний комп’ютер у формі торпеди, створений ексклюзивно для wargaming компанією man-made з нагоди для народження world of warships .

“пк торпеда увібрала в себе всі новітні технології зі світу ігрового заліза. Комп’ютер побудований на базі відеокарти останнього покоління nvidia geforce rtx 3070 fe у зв’язці з процесором intel core i7-11700, основою для системи стала материнська плата від лідерів ринку – asus rog, а живить комп’ютер блок живлення coolermaster. Пк-торпеда має 8 гб пам’яті, частота процесора до 4,9 гц, 32 гб оперативної пам’яті, частота пам’яті 3200 мгц, а також ssd накопичувач на 1 тб. Цей комп’ютер створений в єдиному екземплярі, він вражає уяву і викликає захоплення. Це шедевр технології та дизайну”, – йдеться в описі.

Поставляється пк в спеціальному ящику для снарядів. таку модель не можна купити, а можна тільки виграти в world of warships .

“на замовлення команди world of warships ми розробили і втілили в життя воістину один з найбільш амбітних проектів”, – зазначає представник компанії man-made. “наші інженери і дизайнери вклали в комп’ютер всю свою пристрасть, натхнення і повагу до гри, її розробникам, а головне – до незліченної армії фанатів”.

Крім головного призу — супер пк-торпеди — гравців чекають ще більше ста цінних призів від партнерів, серед яких три путівки в санкт-петербург від злітати.ру; п’ять роутерів з річною підпискою на інтернет + тв від дом. Ру; комп’ютерні миші в стилістиці кораблів; ігрові монітори, крісла і клавіатури від cooler master; смартфони samsung galaxy f52; брендовані толстовки і численні внутрішньоігрові бонуси.

“турбота про спільноту завжди була для нас пріоритетним завданням”, – зазначає валерія циганкова , регіональний директор по продукту world of warships. “до 6-річного ювілею ми захотіли зробити для наших гравців щось особливе. Ми запустили святкову акцію з величезною кількістю цінних призів і воістину зачаровуючим головним призом – пк-торпедою, який виходить за рамки традиційного уявлення про стаціонарний комп’ютер. За такий приз варто поборотися!”.