Можливо, комусь це питання здасться занадто банальним, але багато хто дійсно не знають, як скинути планшет на заводські настройки. Дана стаття актуальна з тієї причини, що ми занадто часто в своїх інструкціях рекомендуємо користувачам зробити hard reset, щоб вирішити ту чи іншу проблему. Під час відкату втечуть всі встановлені додатки, зітруться контакти з записної книжки (стосується тільки тих, що записані в пам’яті пристрою) і облікові записи. Однак, карта пам’яті і все що знаходиться на ній порушено не буде. Після проведення скидання, гаджет прийде в той стан, яким він був при покупці. І якщо є хороша інструкція, нічого складного в цьому процесі немає.

Як скинути планшет на заводські настройки

Почнемо з більш складного способу, який діє фактично завжди. Навіть у тому випадку, якщо ваш планшет не завантажується далі логотипу виробника. Або ви, наприклад, забули графічний ключ.

Чому він краще стандартного способу скидання через меню “налаштування”? як вже було сказано вище, даний варіант здатний вирішити проблему з графічним ключем і часом допомагає повернути пристрій до життя. Для цього потрібно виконати наступні дії:

  1. вимкніть планшет;
  2. зайдіть в режим recovery. На жаль, немає єдиного способу потрапити в даний режим. Для кожного виробника це унікальна комбінація клавіш. Наприклад, в самсунгах досить затиснути кнопки “power”, “home “і” volume up, тоді як в lg – кнопки “power”і” volume down”. Утримуйте кнопки затиснутими до включення recovery;
  3. натисніть “wipe data/factory reset”, щоб запустити скидання і підтвердіть свої наміри натисканням на пункт”yes”. Для навігації по режиму використовуйте кнопки гучності. У новіших моделях recovery може реагувати на натискання пальцем;
  4. дочекайтеся завершення і виберете пункт” reboot system now ” для перезавантаження пристрою.

Скидання через налаштування

Якщо ваш пристрій запускається, але час від часу “гальмує” і зависає, з проблемою допоможе впоратися вбудований в систему скидання:

  1. заходимо в “налаштування”;
  2. тапа по пункту “відновлення і скидання” для переходу на інший екран, натискаємо на “скидання налаштувань”;
  3. прокручуємо в самий низ і шукаємо пункт “скинути налаштування телефону”, одноразово натискаємо на нього;
  4. слідуючи підказкам системи, вивантажите необхідну інформацію в свій google-аккаунт, щоб після скидання на заводські настройки синхронізувати пристрій і повернути все на круги своя;
  5. тиснемо “стерти все” для підтвердження своєї згоди на подальший скидання;
  6. протягом тридцяти секунд пристрій піде на перезавантаження. Запуск займе більше часу ніж зазвичай, тому лякатися не варто.

Скидання через звонилку

Тут все ще простіше – достатньо у вбудованому діалері набрати комбінацію “*2767*3855#” і скидання пройде в автоматичному режимі відразу після підтвердження натисканням кнопки “ок”. Це той же самий hard reset, тільки проводиться він не через “налаштування”, а за допомогою звонилки.