Смартфони lumia мають досить широким асортиментом встановлених звукових файлів, які можна використовувати в якості мелодії дзвінка та інших оповіщень. Поряд з цим, стандартні рінгтони швидко набридають і хочеться все-таки поставити на вхідний виклик якусь свою пісню. Ознайомившись з нижчевикладеною інформацією, ви дізнаєтеся, як це зробити.

Інструкція по установці мелодії на дзвінок люмія

Наведене керівництво підходить для всіх актуальних версій windows phone. Для роботи знадобиться смартфон, usb-кабель і комп’ютер/ноутбук.

порядок дій такий. ви підключаєте смартфон до комп’ютера через usb-кабель. Заходьте в мій комп’ютер, відкриваєте windows phone.

Заходьте в phone.

Відкриваєте папку ringtones.

важлива примітка! відкривайте ті папки, які знаходяться в пам’яті телефону-аналогічні дії щодо карти пам’яті не дадуть очікуваного ефекту.

Копіюєте майбутню мелодію дзвінка у відкриту на попередньому етапі папку.

файл повинен відповідати наступним вимогам: • бути відомим смартфону lumia, тобто відтворюватися без задіяння сторонніх програвачів (оптимально підходять рінгтони у форматі wma і mp3);• мати розмір менше 30 мб;• не перебувати під drm-захистом.

Можете від’єднати смартфон від комп’ютера.

Зайдіть в розділ налаштування своєї lumia, відкрийте меню персоналізація, а звідти перейдіть в категорію звуки (для windows phone 10, у випадку з більш ранніми версіями ос потрібно зайти в налаштування/мелодії+звуки).

Під написом «мелодія дзвінка» видніється порожнє поле. Клацніть по ньому. Ви побачите, що список стандартних рингтонів поповнився раніше завантаженої мелодією. Залишається лише вибрати її, і готово!

При необхідності можете обрізати мелодію прямо зі свого смартфона. Власники lumia на windows phone 10 можуть зробити це за допомогою встановленого додатка ringtone maker. Користувачам windows phone 8.1 допоможе це ж додаток, але його потрібно попередньо встановити з фірмового маркету.

Запустіть програму та виберіть композицію.

Пересуваючи кінцеві точки повзунка, виберіть потрібний відрізок і клікніть іконку зберегти.

Розташована поруч кнопка дозволяє попередньо прослухати композицію. Встановити готовий рингтон на дзвінок можна через відповідне меню смартфона (звуки).