grim soul: dark fantasy survival – дана гра є як би клоном знаменитої виживалки last day on earth, тільки виконаної в стилі середніх століть з графікою дарк фентезі. Як і в оригіналі тут вам належить виживати в найскладніших умовах. По початку наш герой перебувати в повній розгубленості, у нього абсолютно немає жодного засобу для виживання, все належить добути копіткою працею.

Для початку належить подбати про їжу, знайдіть якісь ягоди або пробіжіться по місцевості в пошуках вбитої тварини. Далі потрібно побудувати своє перше притулок, яке буде захищати вашого персонажа від напастей ворогів. Після всіх маніпуляцій приступайте до дослідження території, знаходите корисні предмети і збирайте їх в інвентар, далі вони будуть потрібні для спорудження перших предметів.

Хочеться відзначити, що система крафтінга в грі grim soul на андроїд досить різноманітна. Для крафта в грим соул доступно дуже багато різноманітних предметів, так само по ходу зростання вашого рівня будуть відкриватися нові рецепти і речі. Варто пам’ятати, що кожне ваше рішення безпосередньо впливає на життя персонажа, так що потрібно все зважувати кожен раз як щось робити.

Ще радує досить величезна кількість різних ворогів, кожна тварюка, будь то зомбі-лицар або здичавіла тварина, має свій стиль в атаці і володіє набором індивідуальних навичок. Так що тупо атакувати одним стилем всіх у вас не вийти, потрібно буде шукати підхід до кожного ворога. Ще не забувайте відвідувати інших гравців, з якими можна подружитися або ж просто тупо пограбувати, забравши всю його здобич. Графіка відмінна, навколо панує атмосфера середньовіччя.