У розмові з порталом hothardware представники компанії intel поділилися ексклюзивним зображенням персонажа алхімік, який уособлює першу новинку серії дискретних ігрових графічних прискорювачів arc на архітектурі xe-hpg. Персонаж буде використовуватися виробником для просування майбутньої відеокарти з кодовою назвою intel alchemist.

Джерело зображень: intel

Компанія нагадала, що алхіміками називають людей, здатних перетворювати метали з однієї форми в іншу, наприклад, мідь в золото. Персонаж часто зустрічається в різних фентезійних ігрових всесвітів, на зразок dungeons and dragons і final fantasy. Intel також надала кілька зображень з героєм для робочого столу в дозволі full hd і 4k. Їх можна отримати на сайті hothardware.

Нагадаємо, що раніше виробник представив дорожню карту своїх майбутніх графічних новинок, де всі gpu серії arc отримали назви ігрових класів: alchemist («алхімік»), battlemage («бойовий маг»), celestial («целестіал») і druid («друїд»). Intel підтвердила, що всі gpu, крім intel druid, будуть засновані на архітектурі xe-hpg.

У розмові з hothardware виробник в черговий раз підтвердив, що intel alchemist зможе позмагатися в питанні продуктивності з такими відеокартами, як geforce rtx 3070 ti від nvidia і radeon rx 6800 xt від amd, отримає підтримку повноцінного ручного розгону, а також технології інтелектуального масштабування xess — аналога dlss від nvidia і fidelityfx super resolution.