Компанія nintendo анонсувала нову гру з серії мозготренажерів big brain academy . Вона називається big brain academy: brain vs. Brain і вийде в європейському регіоні вже 3 грудня 2021 року . заявлений переклад на російську мову .

” проявіть кмітливість в декількох категоріях веселих, придатних для будь-якого віку ігор, готових випробувати ваші рефлекси і розумові здібності. Завдяки доктору мізків-вашому високоповажному ведучому і гіду, у якого завжди напоготові безліч підказок, – а також можливості самостійно задавати рівень складності, люди різного віку і навичок зможуть змагатися, відчуваючи свою пам’ять, здатності до аналізу, розпізнавання і не тільки”, – йдеться в описі.

Згідно з офіційним прес-релізом, основний ігровий процес big brain academy:brain vs. Brain складається з безлічі захоплюючих вправ для розуму. Вони поділені на п’ять категорій для перевірки наступних здібностей: впізнавання, пам’ять, аналіз, рахунок і уяву.

“різноманітні забавні вправи забезпечать всебічну розминку для мозку. Грати можна поодинці, через локальну мережу, де до гравця зможуть приєднатися до трьох інших учасників, і позмагатися з розумниками і розумницями з усього світу, використовуючи викачані з інтернету дані інших гравців”.

Крім багатокористувацьких режимів, в big brain academy:brain vs. Brain є чим зайнятися і без компанії. За словами розробників, сольний режим (“поодинці”) підійде для щоденних тренувань, які допоможуть відточити здібності і збільшити індекс потужності мозку.

  • гра компанією : до чотирьох гравців зможуть помірятися сірою речовиною в цьому режимі, де їм належить швидко виконувати завдання, щоб заробити найбільшу кількість очок. При збільшенні рівня складності від найпростішого (“елементарний”) до найскладнішого (“суперекспертний”) будуть змінюватися і завдання. При цьому у кожного гравця є можливість налаштувати рівень складності під себе, щоб зрівняти шанси. Тому діти можуть змагатися навіть зі своїми батьками, не боячись, що гра виявиться занадто нерівною.
  • тренування : зазнавши поразки в напруженій багатокористувацької битві умів, не поспішайте ставити хрест на своїх нейронах. Режим тренування дозволяє перепроходити улюблені завдання, щоб набрати високі бали і заробити нагороди. Це чудовий спосіб покращити свої когнітивні навички та підвищити свій шанс на тріумф у наступному багатокористувацькому змаганні.
  • тест : у цьому режимі гравцям пропонується пройти серію з п’яти завдань. По завершенні доктор обчислить ваш індекс потужності мозку. За регулярне проходження завдань даються внутрішньоігрові монетки, на які можна відкривати доступ до нових костюмів для вашого аватара.
  • битва духів : ви навіть можете кинути виклик ігровим реплікам – або, як вони тут називаються, духам-своєї сім’ї, або підключитися до мережі, щоб битися з духами своїх друзів або випадкових гравців з усього світу в режимі битви духів.