Сервіс цифрової дистрибуції epic games store продовжує поповнювати бібліотеки користувачів безкоштовними іграми. Зараз будь-який бажаючий може відвідати майданчик і обзавестися копією yoku’s island express. Акція триватиме до 9 вересня 18: 00 за московським часом. Потім почнеться роздача симулятора виживання sheltered.

Джерело зображення: steam

Yoku’s island express — це платформер з вкрапленнями екшену і пінболу від студії villa gorilla і видавництва team17. Сюжет гри розповідає про йоку, який прибув на острів мокумана, щоб трохи розслабитися. Він хотів насолоджуватися легким життям в тропіках і доставляти посилки. Однак довго відпочивати у головного героя не вийшло: місцеве божество потрапило в пастку неспокійного сну і насилає біди на остров’ян. Йоку доведеться відвідати різні місця на острові, щоб допомогти жителям.

Джерело зображення: steam

У yoku’s island express користувачі самі вирішують, в якому порядку досліджувати локації і які випробування проходити. З точки зору механік це гібрид платформера і пінбола. За допомогу жителям острова йоку буде отримувати нові можливості, які полегшать проходження.