Видавництво kalypso media і студія-розробник gaming minds оголосили про вимушену затримку версій своєї економічної стратегії port royale 4 для консолей нинішнього покоління.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо, видання port royale 4 для playstation 5, xbox series x і xbox series s були представлені в кінці липня поточного року і до недавнього часу очікувалися до прем’єри 10 вересня.

Як стало відомо, в призначений термін реліз не відбудеться: у зв’язку з «непередбаченими бічними вітрами» випуск port royale 4 на ps5, xbox series x і s було вирішено відкласти до 24 вересня.

Batten down the hatches: due to unforeseen crosswinds, #portroyale4 will arrive on ps5 and xbox series x|s consoles september 24th, slightly later than originally expected but with the same promised loot including 4k visuals, cross-gen saves and real-time cloud rendering pic.twitter.com/tt8wtioqlj

— kalypso [email protected]) september 2, 2021

На консолях нового покоління port royale 4 запропонує дозвіл 4k (ps5 і xbox series x), покращене освітлення і погодні ефекти, перенесення збережень і безкоштовний апгрейд з версій для ps4 і xbox one.

Port royale 4 доступна на pc (steam, gog, epic games store), playstation 4, xbox one і nintendo switch. Гравцям в ролі амбітного губернатора належить перетворити невелике колоніальне поселення в жваве торгове місто.