Apple випускає процесори для iphone і macbook, у samsung є exynos, google нещодавно представила tensor. Не остання на ринку виробників смартфонів китайської компанія vivo відставати від них не збирається і готується почати випуск власних мобільних чіпів.

Реклама

Анонс відбувся на проведеній в китаї прес-конференції. Imaging chip v1 являє собою настроюються інтегральні мікросхеми для обробки зображень і відео.

Розробка чіпа велася протягом двох років силами більш ніж 300 співробітників компанії. Він повинен підвищити якість візуальних ефектів на смартфонах vivo. Також тут може застосовуватися оптимізація при зйомці фотографій і відео. Чіп увійде до складу майбутньої лінійки смартфонів vivo x70. Її анонс запланований на 9 вересня.

У майбутньому компанія збирається зосередити зусилля на обробці зображень, операційній системі, промисловому дизайні та продуктивності продуктів. Vivo планує випускати власні чіпи, коли існуючі пропозиції не задовольнятимуть її запитам. Це означає, що конкурентів для snapdragon або exynos чекати найближчим часом не доводиться. Можливо, отримавши досвід у виробництві більш простих чіпів, компанія з часом дійде і до такого високого рівня.