brawl stars приватний сервер (мод: багато монет, кристалів і квитків) – багатокористувацький екшен гра бравл старс від творців clash of clans в якій вам належить в складі 3 на 3 змагатися з іншими гравцями. Грати можна одному або разом з друзями в кілька цікавих режимах тривалістю до трьох хвилин. Виберіть собі героя, налаштуйте його під свої потреби і вирушайте на арену розносити команду суперника. Кожен має свої унікальні суперздатності, озброєння і набір навичок.

За перемоги ви будете отримувати досвід і винагороди, за які можна покращувати характеристики персонажа, підвищуючи його ефективність в бою. Всього в грі шість режимів і кожен цікавий до безумства. Наприклад потрібно битися з ворогами і попутно зібрати десять кристалів, які належить утримати до закінчення часу. Або ж потрібно вижити, відстрілюючи суперника в стилі королівської битви і так далі.

Розробники постійно оновлюють своє дітище, кожен раз додаючи нові карти, особливі події, героїв і скіни для них. Боріться за найвищі місця в таблиці лідерів і доведіть всім, що ви кращий боєць в нулс бравл. Графіка тут приголомшлива, особливої уваги заслуговує анімація і спец ефекти. Якщо хочете швиденько розвинутися, потрібно завантажити спеціальний мод в якому здійснено злом на всю ігрову валюту.