Фільм ” шан-чи і легенда десяти кілець ” нарешті вийшов в кінотеатрах по всьому світу, і ця новина, безумовно, повинна порадувати фанатів кіновсесвіту marvel.

Зрозуміло, у зв’язку з виходом нового проекту четвертої фази mcu в мережі вже з’явилися перші відгуки про тих, кому вдалося подивитися фільм. І в цілому, на даний момент у картини все добре.

Наприклад, користувацький рейтинг “шан-чі » на metacritic на момент написання статті становить 7.8 бала – для порівняння, у” чорної вдови » – 5.9 балів. Також, на основі 43 оглядів критиків, фільм дестіна деніела креттона має 71 бал з 100.

У свою чергу, на rotten tomatoes у фільму йдуть справи навіть краще, оскільки на момент написання матеріалу « шан-чи і легенда десяти кілець » має 99 %-й рейтинг від користувачів і 92% свіжості від редакції сайту. До слова, багатьом користувачам соцмереж припав до смаку новий фільм mcu, як ви можете побачити нижче:

Friends my dudesmy beautiful starsshang-chi is amazing beautiful and perfect @simuliu i love youuuuuuuwhat an experience pic.twitter.com/tajkw7j1ei

— •alex• shang-chi era (@mandobarnes) september 3, 2021

Друзі

Мої чуваки

Мої красиві зірки

Шан-чи приголомшливий

Красивий і ідеальний

Сіму лю, я люблю тебе

Ось це досвід.

Just finished shang-chi, it was great! i absolutely love simu liu, awkwafina, and meng’er zhang. Hands down the best action in the mcu and an amazing wong cameo pic.twitter.com/n6sadh7da2

— jesse strange (@boomboomwhooosh) september 3, 2021

Тільки що подивився ” шан-чи “, це було здорово! я дуже люблю сіму лю, аквафіну і мен’ер чжан. Кращий екшен в mcu і приголомшливе камео вонга.

Just watched #shangchi, and was amazing! no spoilers here, but the story was so good and the action was top notch! if you’re a big fan of recent theatrical installments of the mcu you’re gonna love the first post credit scene! pic.twitter.com/hduslynrer

-fandom crunch is excited for shang-chi (@fandomcrunch) september 3, 2021

Подивився ” шан-чи і легенда десяти кілець “, і це було приголомшливо! тут немає спойлерів, але сюжет був настільки хороший, а екшен – на вищому рівні. Якщо ви великий фанат недавніх театральних випусків mcu, вам обов’язково сподобається перша сцена після титрів.