Компанія agility продовжує розгортання своїх просунутих роботів digit.вони позиціонуються як універсальні механізми, здатні виконувати цілий спектр завдань. На цей раз вони продемонстрували свою ефективність в якості працівників на складі ford.

Керівники agility вважають, що роботи не будуть віднімати роботу у людей. Швидше вони призначені для допомоги і вирішення складних завдань,дозволяючи автоматизувати ті чи інші процеси. На даний момент кілька двоногихроботів моделі digit працюють на складі компанії ford, з якою був підписаний договір про партнерство в 2020 році. Автогігант планує розширити число машин в майбутньому з метою переносатех або інших запчастин в рамках великих приміщень і доставки окремих деталей.

Розробники пояснюють, що роботи не тільки можуть виконуватичернову роботу, але і здатні налагодити автоматизацію складського приміщення бездополнітельних витрат. Інженери будують віртуальну карту, після чого digit виконують ті чи інші завдання, підлаштовуючись під знаходяться в приміщенні людей і інші машини.

Agility оголосила про співпрацю з великими логістичними компаніями, але не називає точної кількості випущених роботів і адресатів. Багато з них тільки вивчають потенціал digit і не хочуть зайвого галасу, пов’язаного з людьми. В даний час команда agility налічує 56 осіб, але після отримання інвестицій і контрактів виробництво і сама компанія стрімко зростає.