Видавництво wandering wizard анонсувала новий середньовічний pvpve-екшен від першої особи expedition agartha. Гра, розроблена студією matrioshka games, будевипущена в ранньому доступі в steamв 2022 році, а до цього моменту зацікавилися проектом американськихрозробників можуть приєднатися до каналу в discord, щоб отримати доступ до відкритоїбета-версії expedition agartha.

В expedition agartha дія розгорнеться на загубленому континенті му, де знаходиться легендарне королівство агарта – місце рожденіявсех богів і людей. З часів атлантиди і лемурії безліч людськихімперій розцвіло і кануло в небуття, але загублене царство так ніхто і не знайшов.сотні сувоїв мудрих вчених агарти, легенди про еліксир безсмертя,золото і багатство– все це змушує дослідників і найманців з усього світу ризикувати всім, щоб дістатися до загадкового королівства. Деякі шукають бога, інші-золото, ну а треті хочуть знайти славу. Якою б не була причина, більшість з них загине. Як думаєте, а ви переживете експедицію?

За словами розробників, гравців чекає інтуїтивна бойова система, різноманітність зброї і спорядження, змагальна гра (смерть означає втрату всієї здобичі) і кооперативний режим до 3 осіб.