У китаї необхідно ввести нові заходи державного регулювання у сфері безпеки і захисту даних, певну загрозу яким можуть представляти машини з інтелектуальними бортовими системами, що проводять незаконний збір персональної інформації. Про це заявив китайський заступник міністра синь гобінь (xin guobin).

Джерело: bloomberg.com

” якщо заходи регулювання не будуть своєчасно прийняті, проблеми мережевого захисту, такі як атаки і мережеві вторгнення, можуть створити серйозні ризики для безпеки», — заявив заступник голови китайського міністерства промисловості та інформаційних технологій в ході виступу на конференції в тяньцзіні.

За словами пана синя, галузеві регулятори вимагатимуть від виробників проводити самообстеження на предмет безпеки даних, що збираються автомобілями, мережевого захисту і оновлень пз. Будуть вивчені стандарти доступу до мереж інтелектуальних автомобільних систем.

Нагадаємо, чиновник також заявив, що за підсумками перших 8 місяців 2021 року обсяги продажів екологічного транспорту в китаї можуть досягти 1,7 млн одиниць, що майже втричі більше показника минулого року: тоді з січня по серпень було продано 600 тис.машин на нових джерелах енергії — електромобілів, гібридів і транспорту на водневих паливних елементах.

Китай є найбільшим у світі ринком в даному сегменті, тут активно розвивається і виробництво “зелених” автомобілів. З 846 зареєстрованих в країні автовиробників більше 300 випускають екологічний транспорт.