У зв’язку з виходом збірки prinny presents nis classics volume 1 наnintendo switch компанія nis america опублікувала релізний трейлер.збірник включає дві гри-phantom brave: the hermuda triangleremastered і soul nomad&the world eaters. Вартість збірника веѕһор становить 3 599рублей.

Офіційний опис гри soul nomad&the world eaters:

Гіг і банда повернулися, щоб сіяти руйнування! використовуйте “кімнати”, щоб збирати і експериментувати з більш ніж 25 різними типами команд, такими як лицар, лучник, нернейд і так далі. Приймайтеважливі рішення, які змінять результат історії, з’ясовуйте умови перед боєм і навіть викрадайте городян або боріться з ними!

Офіційний опис гри phantom brave: the hermuda triangleremastered:

Слідкуйте за зворушливою історією марони і еша в міру того, як онівиконують завдання на островах. Використовуйте функцію “заточити”, щоб прив’язати фантомних юнітів до фізичних об’єктів на карті без сітки, що дозволить вам закликати їх наполеона і змінювати їх характеристики. З більш ніж 50 типаміфантомів, такими як відьми, сови-лицарі і пранні (!) , а також всім з попередніх видань, це остаточна версія phantombrave!