Компанія “Сервіс Цифра” надає послуги по скупці техніки з дорогим розцінками із здійсненням виїзду р. в Ярославль і області. Організація звільнимо вас від непотрібної несправної техніки: вживаних моніторів, ноутбуків та інших комплектує та периферійних пристроїв ПК. Гроші виплачуються на руки моментально без зайвого бюрократизму і формальностей. Скупка ноутбуків в Ярославлі реалізується в будь-якому стані, у тому числі й несправна.

Скупка непотрібного і колишнього у вживанні устаткування є зручним способом, що дозволяє заощадити час на те, щоб знайти потенційного покупця. Відпадає необхідність в розміщенні оголошень про продаж техніки на спеціалізованих інтернет-ресурсах.

Крім того, процедура скупки старої оргтехніки і деталей займає незначний час. Необхідно лише зв’язатися за телефонами, які вказані на сайті організації або заповнити спеціальну форму, щоб вони самі зв’язалися з Вами. Буквально через кілька хвилин фахівці компанії “Сервіс Цифра” передзвонять Вам і обговорять всі деталі угоди. Режим роботи цілодобовий.

Яка комп’ютерна техніка підлягає скупці

  • Різні монітори будь-яких марок і моделей.
  • Будь-які ноутбуки та комп’ютери.
  • Запчастини та комплектуючі до ПК.
  • На запчастини несправна техніка.

Як здійснюється купівля

  • Проводиться моментальна попередня оцінка техніки по телефону.
  • Здійснюється виїзд на місце з метою ретельного вивчення устаткування та розрахунку вартості.
  • Безпосередньо угода з оформленням відповідної документації.
  • Миттєвий розрахунок з видачею грошей на руки

Що ми можемо ще?

Фахівці компанії “Сервіс Цифра” допоможуть вирішити завдання будь-якої складності, провести настройку і відремонтувати комп’ютер чи ноутбук у Вас вдома або в своєму офісі, провести налаштування і підключення додаткового обладнання та мережі інтернет.

Проводять швидку діагностику причин несправності, заміну пошкоджених деталей, встановлення супутнього програмного забезпечення та багато іншого. Фахівці організації нададуть безкоштовну консультацію по телефону з будь-якого питання.

Майстер протягом десяти хвилин здійснює виїзд на будинок в комфортне для вас час. В офісі прийом несправної техніки здійснюється в цілодобовому режимі. Якщо буде потрібно ремонт в сервісі? доставка здійснюється безкоштовно.