У сезоні 2022 року overwatch league буде використовуватися рання версія overwatch 2. Ця новина надійшла від dotesports, яке також повідомляє, що п’ятий сезон overwatch league, як оголосив віце-президент ліги джон спектор, як очікується, почнеться вчасно – в квітні наступного року.

Після того, як чутки про річну перерву в лізі почали поширюватися, blizzard нещодавно підтвердила їх хибність. Компанія заявила, що, хоча дата початку сезону 2022 року ще не оголошена, проте п’ятий сезон overwatch league відбудеться.

Прес-секретар ліги повідомив:

зараз планується, що сезон 2022 року overwatch league розпочнеться на ранній версії overwatch 2. У нас буде більше деталей про наш сезон 2022 року, коли ми наблизимося до запланованої дати старту в квітні наступного року.

Як зазначає dotesports, гравці, ймовірно, хочуть дізнатися, з чого складаються ці додаткові деталі, пов’язані з сезоном 2022 року, особливо тепер, коли ми знаємо, що в overwatch 2 будуть команди з п’яти гравців, на відміну від команд з шести гравців, які були в першому overwatch.

Крім того, в кожній команді буде дозволений тільки один герой-танк. Додайте до цього той факт, що overwatch 2-це нова гра, заснована на змінах у складі команди, і цей змагальний сезон обов’язково стане струсом для гравців .