Компанія signify , лідер в області освітлення, представила нові ультрафіолетові камери і світильники philips . Згідно з офіційним описом, ці пристрої інактивують sars-cov – 2-вірус, що викликає covid – 19, – більш ніж на 99%, забезпечуючи швидкий і ефективний спосіб дезінфекції поверхонь в кімнаті і невеликих предметів-наприклад, ключів, іграшок і мобільних телефонів. Новинки володіють функціями для безпечного використання, а також інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, який робить управління ними максимально легким.

” дуже важливо, щоб поверхні, яких ми торкаємося, були оброблені від шкідливих мікроорганізмів-це має величезний вплив на наше здоров’я і благополуччя. І вплив ультрафіолету-електромагнітного випромінювання з довжиною хвилі 200-280 нм – один з найефективніших способів інактивації вірусів. Уф-випромінювання зі спеціальною довжиною хвилі 254 нм може руйнувати днк вірусів, бактерій і грибків. Нові ультрафіолетові камери і світильники philips дозволять продезінфікувати предмети і поверхні в домашніх умовах”, – йдеться в анонсуючому повідомленні.

Пристрої можна придбати в офіційному магазині shop.philips.ru , а також на сайті магазину електроніки м. Відео, маркетплейсах ozon.ru і wildberries.ru.

Камера дозволить швидко продезінфікувати невеликі предмети-наприклад, банківські картки, ключі, електронні пристрої, кухонні прилади, зубні щітки і гребінці. Виробник вказує, що захист від вірусів особливо важливий для сімей з маленькими дітьми, і це рішення – надійний спосіб дезінфекції пляшечок, пустушок та іграшок. При цьому можна не турбуватися про збереження речей-камера володіє подвійною системою захисту, яка автоматично відключає джерело ультрафіолетового випромінювання, як тільки відкривається кришка. Пристрій підходить і для власників малого бізнесу: в нього можна покласти манікюрні та перукарські приналежності.

Як йдеться в офіційному прес-релізі, камера об’ємом 10 літрів оснащена двома ультрафіолетовими лампами, які дозволяють інактивувати віруси і бактерії. Процес стерилізації організований максимально ефективно-внутрішні стінки пристрою виконані з нержавіючої сталі, і ультрафіолетові промені відбиваються в них кілька разів, обробляючи вміст з усіх боків.

“функціональний дизайн камери дозволяє використовувати кожен сантиметр простору. Можна прибрати кошик, розташовану у верхній частині пристрою, щоб покласти більше речей або вмістити більші за розміром предмети, а зручне розташування кришки дозволяє без праці завантажити або дістати речі”.

Для запуску пристрою потрібно вибрати одну з чотирьох функцій, розташованих на сенсорній панелі управління: дезінфекція, зберігання, сушка і дезінфекція+сушка. Камера має систему подвійного захисту, при якій джерело уф-випромінювання автоматично відключається при відкритті кришки.

Що стосується настільного світильника philips, то він інактивує віруси, бактерії, цвіль і спори протягом декількох хвилин. Тривалість дезінфекції залежить від розмірів кімнати, а також типу поверхонь і предметів, що знаходяться в приміщенні. Так, щоб обробити вітальню, буде потрібно близько 45 хвилин, для спальні досить півгодини, а стандартній ванній кімнаті знадобиться 15 хвилин. При роботі світильника використовується доза опромінення, що перевищує необхідну, – це, стверджують творці, дозволяє знищити більшість мікробів, які були протестовані на вплив ультрафіолетового випромінювання.

Відразу після закінчення дезінфекції вбудований таймер переводить прилад в режим очікування. Датчик фіксує будь-який рух в радіусі п’яти метрів-якщо під час роботи світильника в кімнату увійде людина або домашня тварина, пристрій автоматично вимкнеться.

” зараз ми переживаємо хвилю пандемії коронавірусу нового штаму, тому необхідно ретельно очищати навколишні поверхні і предмети. Уф-рішення philips допоможуть дбайливо продезінфікувати повітря і особисті речі від вірусів і бактерій”, – поділилася наталія римар, старший продукт менеджер компанії signify.

Лампи для нових пристроїв виробляються в європі і зберігають потужність випромінювання протягом 6000 годин, тоді як деякі інші уф-трубки можуть втратити до 50% потужності випромінювання вже після 500 годин роботи. Незважаючи на високу енергоефективність – більше 30%, лампи philips володіють низьким рівнем енергоспоживання – 24 вт. У новинках також передбачені спеціальні функції для безпечної роботи і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який відповідає за легкість в управлінні. Крім того, вони виконані з високоякісних матеріалів, які не піддаються впливу ультрафіолету. Гарантійний термін становить 2 роки.

У своїх продуктах компанія signify використовує ультрафіолетову технологію, ефективність якої була доведена науковими дослідженнями. Джерела уф-випромінювання philips повністю інактивують велику кількість вірусів, бактерій, мікробів і кліщів протягом декількох хвилин.

Ррц на нові пристрої в росії: