Минулого тижня з’явилося повідомлення про плани компанії mediatek випустити новий флагманський чіпсет dimensity 2000, який, як очікується, буде конкурувати з прийдешнім флагманом snapdragon 898 від qualcomm, маючи перевагу перед останнім у вигляді більш низької вартості. Схоже, що dimensity 2000 може перевершити snapdragon 898 не тільки в ціні.

Згідно свіжої інформації, чіпсет dimensity 2000 буде побудований на 4-нм техпроцесі mediatek. Це підтверджує повідомлення, що з’явилося ще в липні, про плани mediatek перевершити qualcomm за допомогою першого в світі 4-нм виробничого процесу, розробленого tsmc.

Якщо це так, то mediatek стане лідером у галузі. Наприклад, поточні флагманські чіпсети snapdragon 888 і exynos 2100 побудовані на 5-нм техпроцесі samsung і має не саму вражаючу ефективність.

Враховуючи вище сказане, швидше за все, dimensity 2000 запропонує кращу ефективність при однаковій продуктивності, ніж snapdragon 898 і exynos 2200, обидва з яких, як очікується, будуть побудовані на новому 4-нм техпроцесі samsung. Однак не обійдеться в новому чіпсеті і без мінусів, очікується, що чіпсет mediatek буде дещо гірше в плані графічної продуктивності.