Президент 505 games ніл ралі (neil ralley) в приуроченому до 15-річчя видавництва інтерв’ю порталу games industry прокоментував ситуацію, що розгорнулася навколо версій control для консолей нового покоління.

Джерело зображення: steam (elveness)

Нагадаємо, 505 games надала безкоштовний апгрейд control до видань для ps5, xbox series x і s виключно покупцям ultimate edition, що вийшов через рік після початкового релізу.

Свого часу 505 games пояснила рішення тим, що обраний компанією спосіб оновлення доступний тільки для однакових версій, і на всіх гравців поширити пропозицію виявилося неможливим.

Джерело зображення: steam

За словами ралі, 505 games не змогла зорієнтуватися в новій для ігрової індустрії ситуації і зробила вибір (здавався в той час правильним), який згодом створив перешкоди для реалізації функції безкоштовного оновлення.

” нас це багато чому навчило. Чи змогли ми, як видавець, впоратися з тією ситуацією найкращим чином і пояснити свою точку зору аудиторії? може, і ні. Але ми зробили все можливе, щоб задовольнити споживачів…» – заявив ралі.

Джерело зображення: 505 games

Ралі додав, що компанія постарається не повторити помилок минулого: що виходять в найближчому майбутньому на нових консолях ghostrunner і assetto corsa competizione запропонують користувачам безкоштовний апгрейд.

Прем’єра ghostrunner на playstation 5, xbox series x і s очікується вже 28 вересня, тоді як assetto corsa competizione на приставки нинішнього покоління примчить 24 лютого 2022 року.