У британському роздробі пройшов черговий тихий тиждень, від якого головним чином виграла switch . Проекти для сімейства консолей nintendo за відсутності великих новинок традиційно добре показують себе на туманному альбіоні.

Switch-версія пісочниці minecraft на попередньому тижні вирвалася в лідери британського коробкового чарту. Зростання продажів у порівнянні з минулим звітним періодом склало 29%. Друге місце втримав аркадний картинг mario kart 8 deluxe (+16%). Трохи скромніший буст (+15%) вдалося показати симулятору життя animal crossing: new horizons , який розмістився на п’ятій сходинці.

Трійку замкнув кримінальний бойовик grand theft auto v від rockstar games. основним драйвером зростання для проекту, який дебютував в 2013 році, продовжує залишатися мультиплеєрна складова під назвою gta online.

Завдяки черговій великій поставці в країну консолей playstation 5 на вісім позицій вгору вдалося прорватися пригодницькому екшену ratchet&clank: rift apart (+38%).

Зниження цін на f1 2021 від ea дозволило симулятору королівських гонок показати 51%-й зростання продажів і прорватися з сімнадцятої на восьму сходинку британського чарту.

Неважливо йдуть справи у минулого лідера в особі aliens: fireteam elite . Попит на багатокористувацький шутер впав відразу на 77%, в результаті чого проект обвалився на дванадцяту позицію.

Щоб відшукати новинки тижня, треба заглибитися сильно далі від топ-10. Після виходу ps5-версії проект the medium від польської команди bloober team влаштувався на тридцять шостій сходинці, а гоночна гра wrc 10 замкнула топ-40.

Десятка найбільш продаваних ігор у великобританії за тиждень, що завершився 4 вересня (тільки фізичні носії):

  1. minecraft (switch)
  2. mario kart 8 deluxe
  3. grand theft auto v
  4. ratchet&ckank: rift apart
  5. animal crossing: new horizons
  6. marvel’s avengers
  7. marvel’s spider-man: miles morales
  8. f1 2021
  9. fifa 21