З моменту релізу no man’s sky в 2016 році ставлення користувачів до гри сильно змінилося. Проект пройшов довгий шлях від загального розчарування і ненависті до розробників зі студії hello games до визнання і поваги за довгострокову підтримку. Версія no man’s sky з steam вперше отримала статус гри з” в основному позитивними ” оглядами від гравців.

Проект отримав 205 тисяч відгуків, 72% з яких були позитивними. Hello games вдалося за п’ять років виправити головні проблеми гри і додати безліч нового контенту. Випуск великих і безкоштовних оновлень став головним достоїнством пісочниці у відкритому космосі.

У 2016 році на основі 73 тисяч користувацьких рецензій було всього лише 32% позитивних. Через велику кількість негативних оцінок проект довгий час був зі статусом — “в основному негативні” огляди, після чого змінився на — “змішані” відгуки.

На початку вересня вийшло нове велике оновлення “frontiers”, яке надає гравцям можливість взяти під контроль невелике поселення інопланетян. Завдяки його виходу no man’s sky знову повернула до себе увагу гравців.