У цьому випуску інсайдів: нові смарт-годинник huawei навчаться вимірювати тиск; опубліковані реалістичні рендери oppo watch free; назва iphone 13 pro max підтверджено виробником аксесуарів; в geekbench засвітився новий бюджетник motorola.

Новий смарт-годинник huawei навчиться вимірювати тиск

За даними мережевих джерел, компанія планує найближчим часом представити ще одну модель смарт-годин. Ключовою особливістю носиться пристрою стане здатність вимірювання артеріального тиску без манжети тонометра. Ще в травні топ-менеджер huawei йе ганг заявив, що такий гаджет вже пройшов необхідну сертифікацію.

Відомо, що зараз huawei залучає користувачів до тестування прийдешньої новинки. В останньому оголошенні про набір добровольців компанія шукала 20 осіб, готових випробувати нову функцію. Крім того, нещодавно був опублікований документ, що підтверджує наявність подібної розробки в активі компанії. Дата релізу та інші характеристики гаджета поки невідомі.

Опубліковані реалістичні рендери oppo watch free

У мережі з’явилося зображення неанонсованих розумних годин oppo. Новинка під можливою назвою watch free, судячи з рендерів, отримає круглий дисплей і металевий корпус. На тильній стороні пристрою розміститься оптичний датчик для вимірювання пульсу. Крім того, на бічній частині корпусу видно дві апаратні клавіші.

Технічні характеристики гаджета поки не розкриваються. Очікується, що нова модель по функціональності не поступатиметься раніше представленим розумним годинником oppo watch 2.

Назва iphone 13 pro max підтверджено виробником аксесуарів

Інсайдер pinkdon1 опублікував зображення чохла для флагманського смартфона iphone 13 pro max, чим підтвердив ім’я новинки. Незабаром відео було видалено з каналу з невідомих причин — не виключено, що це пов’язано з вимогами самого бренду.

На коробці з аксесуаром чітко помітна його назва: iphone 13 pro max silicone case, а також присутня позначка magsafe, що означає сумісність чохла з фірмовою магнітною зарядкою. На жаль, публікація не дає інформації про будь-які технічні характеристики або особливості готується до релізу новинки.

Компанія motorola має намір випустити недорогий смартфон moto g pure з процесором mediatek helio g25. Гаджет був помічений на сайті geekbench. Судячи з результатів тестування, новинка буде оснащуватися 3 гб оперативної пам’яті і отримає ос android 11 з коробки. Процесор гаджета, що працює на частоті 2,0 ггц, набрав 135 і 501 бал в одно – і багатоядерному випробуванні відповідно.

Раніше апарат відзначився в базі даних регулятора tuv, де була розкрита ємність його акумулятора, яка складе 4000 маг, а також підтримка 10-ватної зарядки. Точна дата презентації і ціна пристрою поки не оголошені.