«тм електронікс” -інтернет-магазин однойменного бренду, що з’явився на вітчизняному ринку в 2006 році. Асортимент включає більше 350 000 товарних знаків електронних компонентів від виробників міжнародного класу. Сьогодні “тм електронікс «виступає під гаслом»швидка доставка за мінімальну ціну”. Більше 2000 пунктів видачі товару представлені в трьохстах містах країни.

«тм електронікс ” – вибір нового покоління

Підтримка клієнтів в ході виконання замовлення, дотримання умов роботи і співпраця за новими правилами здійснюється російською мовою. Вибір сучасного споживача продиктований змінами в роботі інтернет-магазину:

  • зручність. Мінімальний розмір замовлення – від одного товару. Можна оформити інженерні зразки до початку виробництва.
  • підтримка. Консультації з питань покупки. Цілодобова допомога в разі труднощів з вибором.
  • вибір. Провідні зарубіжні та вітчизняні бренди представлені в каталогах магазину в повному обсязі.
  • надійність. Продукція повністю сертифікована, співпраця ведеться безпосередньо.

Щоденне вивчення інтересу до електронних виробів і великий досвід дозволяють «тм електронікс» надавати необхідні електронні компоненти «під ключ». Магазин готовий розглянути будь-які побажання клієнтів. Допомога в проектуванні надається на всіх етапах участі. Співробітники раді надати необхідну допомогу з визначенням компонентної бази.

Замовлення електронних товарів з «тм електронікс»

Інтернет-платформа “тм електронікс” має цілий ряд переваг:

  • безкоштовне переміщення до 6 найбільших міст росії, регулярні унікальні пропозиції кур’єрської служби.
  • кваліфіковані фахівці здійснюють доставку електротехніки в розподільний центр в санкт-петербурзі протягом 5-10 робочих днів.
  • комплектація під ключ. Тривала участь і постійні відносини з найбільшими постачальниками дозволяють забезпечити будь-який проект і студію фундаментальною компонентною базою.
  • краща допомога і якісний супровід. Організація впровадила систему управління якістю, яку використовують для пропозиції товарів зі знижкою і для роздрібної торгівлі в радіоелектронній промисловості.
  • комплексне рішення. Магазин продає напівпровідникові елементи, вбудовані деталі, оптоелектроніку, трансформатори та пневматичні гаджети, компоненти для пк та багато іншого.

На даний момент діє безкоштовна доставка замовлень в 6 найбільших міст (москва, санкт-петербург, новосибірськ, єкатеринбург, казань і нижній новгород) з подальшим поповненням! будь-яке замовлення на суму від 5000 рублів доставляється в будь-яку точку країни без додаткової плати. Встигніть доставити свій товар у вересні в будь-яку точку росії всього за 99 руб.знайдіть свій товар в магазині електроніки нового покоління «тм електронікс».