Дракон додзіми, він же кадзума кірю-головний герой більшої частини ігор серії yakuza – з легкістю переможе легендарного кілера джона уіка, також відомого на прізвисько баба яга. Таку думку висловив продюсер кадзукі хосокава , який працював над yakuza 0 , yakuza 5 , judgment , lost judgement та іншими проектами компанії sega , пише gamesradar+ .

Розробник вказав на те, що кадзума – не зовсім людина, тому поєдинок з джоном уіком був би нечесним, оскільки дракона додзіми не можна вбити, навіть вистріливши в нього з пістолета.

В даному контексті кадзукі хосокава також згадав протагоніста гри lost judgment такаюкі ягамі, зазначивши, що той би точно не вистояв у бою проти джона уіка, так як він звичайна людина на тлі кадзуми кірю.

“з іншого боку, ягамі – не надлюдина, як кірю, і оскільки джон вік досить добре володіє ножами і зброєю, я не думаю, що у нього буде шанс”, – говорить розробник.

Нова гра від авторів yakuza під назвою lost judgement готується до релізу 24 вересня на двох поколіннях playstation , а також xbox one і xbox series . Що стосується “дитя білорусі”, то у виробництві знаходиться четверта частина ” джона уіка “, прем’єра якої очікується в 2022 році.