У 2021 році навіть стандартна версія minecraft з парою доповнень майже не обмежує гравців в польоті фантазії, проте навіть хороші ігри стають тільки краще з модами. Розробник під ніком knkevin випустив чергове творіння, яке припаде до душі фанатам marvel. Завдяки ентузіасту в кубічній “пісочниці” тепер можна використовувати рукавичку нескінченності.

Хоча до цього артефакту відразу додаються всі п’ять каменів нескінченності, виконати задум таноса і знищити половину істот у всесвіті (або хоча б у своєму локальному світі) не вдасться. Можливо, справа в тому, що в minecraft для створення рукавички не потрібна допомога гномів-велетнів.

При цьому скористатися силою кожного каменю окремо ніхто не забороняє. Залежно від обраного слота натисканням правої кнопки миші можна заспокоїти агресивних монстрів, створити два пов’язаних порталу, зупинити час, взяти під контроль мобу або просто знищити все навколо руйнівним променем.

Поки одні гравці в minecraft балуються з фентезійними артефактами, інші продовжують дивувати своїми будівлями. Користувач з ніком lookoszero, наприклад, вирішив відтворити чудеса світу з civilization vi. Виходить, варто визнати, дійсно чудово.